שירותי ביובית

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7

לייעוץ חינם: 054-931-3655

ביובית זהו רכב המיועד לשאיבות בורות שומן וביוב. לא כל אינסטלטור יכול לספק שירותי ביובית. רק קבלני ביוב בעלי הסמכה ורישיון לתפעול ביובית יכולים לספק שירותי ביובית הכוללים : פריצת סתימות, שטיפת קווי ביוב, ניקוי ניקוז, שאיבת בורות שומן וניקויים. הפינוי של המיכל. מה הם מערכות הביובית הנפוצות ואיך עובדת ביובית?

שירותי ביובית – שירותים שונים

קיימות מספר מערכות של ביובית, כאשר לכל מערכת יש שימוש שונה. הנפוצה ביותר לשימוש היא ביובית אשר מיובאת מהולנד, הנקראת "רום אקונומיק". לביובית זו יש מערכת חזקה לפריצת סתימות חזקות. יש לה משאבת לחץ חזקה ומערכת ניקוי של לכלוך המפריע כמו שורשים, בטון וברזל. הסוג השני הוא ביובית במשקל 15 טון, היא נקראת "ביובית גדולה". דגם מתקדם של המשאית השואבת בורות ספיגה רקב ושומן. הביובית מיועדת לפעול בחניונים, מקלטים, מעליות ומקומות צרים ונמוכים. הסוג השלישי הוא "ביובית נמוכה". היא הסוג הקטן ביותר המיועדת לשטיפת קווי ביוב וניקוז ופתיחת סתימות קלות.

ביובית – איך זה מתבצע?

לביובית יש מיכל גדול המיועד לקבל את השופכין הלכלוך ושאריות השומן. למיכל זה מחוברים צינורות בעלי כח שאיבה עצום, המוחדרים לבור הביוב ולצינורות המובילים אליו. לאחר השאיבה, צינורות בלחץ מים חזק מאוד מוחדרים לצנרת הביוב ושוטפים את הצנרת. קבלן הביובית מחויב לתקנות של המשרד לאיכות הסביבה לגבי ריקון המיכל, כיוון שמדובר כאן בהשלכות תברואתיות. קיימים אתרי שפיכה הנמצאים בפיקוח ורק אליהם מרוקנים את המיכל לאחר תהליך טיהור. ריקון בורות הביוב העירוניים באחריותם של הרשויות העירוניות. מסעדות, בתי מלון, מבני תעשייה המרוקנים את הפסולת לבורות שומן מזמינים שירותי ביובית המיועדת יותר למגזר העסקי והפרטי.

שירותי ביובית למסעדות ובתים פרטיים

אם אתם זקוקים לשירותי ביובית, באינדקס האינסטלטורים המובחרים תוכלו למצוא קבלני ביובית מאזורים שונים בארץ שיוכלו לספק שירותים לכל אזור בארץ. באתר המובחרים ניתן למצוא אינסטלטורים על פי תחום ההתמחות שלהם ואזור השרות. האינסטלטורים באתר נבחרו על פי רמת מקצועיותם ואמינותם.

אינדקס האינסטלטורים המובחרים מהווה כתובת למציאת שירותי אינסטלציה מכל סוג לגולשים רבים וחוסך עבורם את הזמן לאיתור אינסטלטור אמין ומקצועי.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו