תיקון נזילות

אינסטלטורים מובחרים | הגעה עד 25 דקות | שירות 24/7
תיקון נזילות

נזילות מצינורות וביובים אם הן לא מאותרות בזמן עשויות לגרום לנזקים לא רק אסתטיים כמו עובש, קילוף בקיר ורטיבות, אלא גם לריקבון של הבטון בקיר. כל דחייה בטיפול בנזילות יכולה לגרום לנזקים מהותיים שתיקונם יעלה בהוצאות כספיות כבדות ושיפוץ נרחב. על תיקון נזילות ומניעתן.

תיקון נזילות – שלב ראשון

נזילות הנראות  לעין, הן מקרה פשוט של בעיית אינסטלציה שניתן לפתור בקלות על ידי איטום או חיזוק המקום הסדוק בצינור ממנו דולפים המים. אבל יש נזילות סמויות, שלא רואים אותן ומבינים שקיימת נזילה רק כשמזהים כתמי רטיבות בקיר או מקבלים חשבון מים מנופח. צנרת האינסטלציה טמונה בקירות או ברצפות.

יועץ אינסטלציה מוסמך יאתר נזילה על ידי מכשיר המוצמד לקיר ומאתר לפי תחושת החום את מיקומה המדויק של הנזילה. כך הוא נמנע מפירוק קירות ואריחים במקומות שלא צריך. לאחר שאיתר את מקום הנזילה, אם הצנרת ישנה מדיי האינסטלטור יערוך צילום קווי צנרת כדי להבין האם יש מוקדים נוספים שיכולים לגרום לנזילה בקרוב. יכול להיות שבצנרת ישנה, על פי הצילום האינסטלטור יבקש להחליף את כל הצנרת ולא רק לשים מחבר שיאטום את המקום הספציפי.

תיקון נזילות מורכבות

ככל שהבנייה מורכבת יותר, כדוגמת מערכת אינסטלציה בבנייני מגורים משותפים, או בית דו או תלת מפלסי, שיש להם מערכות אינסטלציה מסועפות מצריך מיומנות של אינסטלטורים מקצועיים ושימוש במכשור מתקדם ובחומרים חזקים ומתאימים לאיטום יעיל לאורך זמן. במבנים ישנים בהם הצנרת חלודה וישנה, כדי למנוע קריאות חוזרות ונשנות של אינסטלטורים בגין נזילות, האינסטלטורים מציעים להחליף צנרת וכך גם ישתפר לחץ המים במבנה, המים הזורמים בברזים יהיו נקיים יותר.

אינסטלטור מוסמך לאיתור ותיקון נזילות

תיקון נזילות מצריך התמחות מיוחדת של אינסטלטור. לא כל אינסטלטור יכול לתקן נזילות מורכבות. לאחר התיקון, אם היה צורך בפירוק קירות ואריחים באחריות האינסטלטור לחפות מחדש את המקום ולהחזיר את הבית מבחינה אסתטית לקדמותו.

אם אתם צריכים שירותי תיקון נזילות, אינדקס האינסטלטורים המובחרים אסף מספר נותני שירות מאזורכם שיכולים לסייע לכם בטיפול מקיף ויסודי בבעיה. אתר המובחרים משמש כתובת למציאת אינסטלטורים מיומנים  בכל תחומי האינסטלציה עבור רבים ויכול לספק לכם פתרונות מגוונים לטיפול יסודי במערכת האינסטלציה בביתכם.

אינסטלטורים מוסמכים לתיקון נזילות בערים נבחרות:

אינסטלטור מוסמך בנתיבות | אינסטלטור מוסמך בחיפה | אינסטלטור מוסמך בנס ציונה

 

מאמרים נוספים