שרותי אינסטלציה

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7

לייעוץ חינם: 054-931-3655

שרותי אינסטלציה ניתנים במגוון תחומים בענף האינסטלציה: תיקון נזילות, פתיחת סתימות, תיקון דודי שמש, בעיות איטום צנרת ושירותי ביובית הם רק מקצת השירותים הניתנים על ידי אינסטלטורים. כל אינסטלטור מתמחה בתחום אחד או שניים מבין מגוון שרותי אינסטלציה הקיימים. במאמר הבא נפרט על מספר שירותים בענף אינסטלציה נפוצים ביותר.

שירותי אינסטלציה לשיקום נזקי מים

נזילה חזקה או דליפה של מים עשויים לגרום נזקים לאריחים ולבטון של המבנה. אינסטלטורים המתמחים בשיקום נזקי מים תפקידם להחזיר את המצב בבית לפני שפרצה הנזילה וגרמה לנזקים. בין שרותי האינסטלציה המוצעים לשיקום נזקי המים: מיפוי אזורי לחות, ייבוש האזורים שנפגעו מהמים ומניעת לחות חוזרת למקום על ידי איטום חזק, חיפוי וריצוף מחדש של אותו מקום שנפגע.

החלפת צנרת

במבנים בהם צנרת האינסטלציה ישנה, מועדות יותר בעיות אינסטלציה כמו סתימות ביוב, דליפות, נזילות, לחץ מים נמוך וכו'. צנרת האינסטלציה מתבלה או צוברת חלודה, אם מדובר בצינורות נחושת, עם השנים והיכולת שלה להעביר מים בלחץ גבוה או מי שופכין לביוב המרכזי, נפגמת. צילום צנרת יכול להעיד האם הצנרת נמצאת במצב שדורש החלפה של כל הצינורות ולא רק לשים מחבר באזור הנזילה. החלפת צנרת תשפר משמעותית את לחץ המים, זרימת מים נקיים בברזים, מניעת סתימות וכו'.

תיקון ברזים ומתקנים סניטריים

לברזים יש אורך חיים ארוך, אבל כשהם הופכים להיות ישנים מדיי הם צוברים קורוזיה מסביב, חלודה, הם נחלשים, ויש צורך בחידושם. תיקון והתקנת ברזים בצורה מקצועית יכולים למנוע דליפות, נזילות לתוך ארונות המטבח ופגיעה בטיח ובארונות העץ. התקנת כיורים מצריכה חיבור לצנרת המוליכה לביוב והתקנת הסיפון בצורה מאוזנת תוך כדי הקפדה על האיטום.

לסיכום, שרותי אינסטלציה זהו שם כולל למספר רב של שירותים בענף האינסטלציה. אינסטלטור מקצועי מתמחה בתחום אחד או שניים בהם יש לו ידע וניסיון מקצועי. אינדקס האינסטלטורים המובחרים נועד כדי לספק כתובת למציאת מגוון שרותי אינסטלציה בכל התחומים. אם יש לכם בעיית אינסטלציה כל שהיא, או שאתם צריכים ייעוץ של אינסטלטור בחרו באחד מנותני השירותים באתר המובחרים על פי אזור מגורים. תוכלו לבחור מספר אינסטלטורים נותני שרות ולהשוות מבחינת רמת המחירים והמקצועיות .

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו