שרברבים

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7

לייעוץ חינם: 054-931-3655

הצורך שלנו לשרברבים עולה בשעות חירום או כאשר רוצים לערוך שיפוץ של חדרי האמבטיה שירותים, לקנות בית ולהתייעץ עם שרברב לגבי התקנת קווי האינסטלציה ומיקום הצנרת. יש המום שברבים שיכולים לספר שירותי אינסטלציה במגוון תחומים בכל אזור בארץ. זהו מקצוע מאוד נדרש ויש לו ביקוש ועבודה בלתי פוסקת.

מה הם תחומי השרברבות העיקריים?

נזקי צנרת

צנרת ישנה וחלודה עשויה הינזק לעיתים קרובות. סדק או שבר באחד הצינורות יכול לגרום לירידה משמעותית בלחץ המים בבית, להצפה, לדליפת מים והרס לקיר ולארונות בסביבה וחשבון מים מנופח וחריג. לשם תיקון נזקי צנרת יש לאתר את המיקום הבעייתי ולאטום אותו. במקרה שהצנרת ישנה, חלודה ועתידה להיפגע בעוד מקומות, השרברב ימליץ על החלפת הצנרת כולה.

איתור נזילות סמויות

רוב הצנרת טמונה בקירות הבית או מתחת לריצוף. לא תמיד יכולים לזהות נזילות בזמן. אם גיליתם כתמי עובש בקיר או רטיבות, אם קיבלתם חשבון מים גבוה מהרגיל, כנראה שיש נזילה שמקורה לא ידוע. לשם כך, השרברבים מצוידים בציוד מתקדם כמו מצלמה טרמית או מצלמת סיב אופטי המוחדר לצינורות האינסטלציה וכך מאתרים בצורה ממוקדת את מקור הנזילה ואוטמים אותו. שרברבים שממהרים לפרק ריצוף או לשבור קירות מבלי שבדקו במכשירים ייעודיים את מקור הנזילה, מבצעים עבודה יעילה פחות ויקרה יותר.

עבודות נוספות של שרברבים

תכנון מערכת אינסטלציה

שרברבים רבים משמשים כיועצי אינסטלציה לקבלנים המתכננים מבנים שלמים או מי לאנשים שבונים בתים פרטיים כדי למצוא את המיקומים האופטימליים להנחת צנרת ומיקום מטבח חדר שירותים ואמבטיה. תכנון זה צריך לכלול מחשבה לגבי החיבור הנוח ביותר לצינורות המים כדי שלחץ המים בדירה יהיה חזק וטוב וגם לחבר את המערכת הביתית למערכת האינסטלציה של הבניין או העירונית וכיו"ב.

תיקון ברזים ומתקנים סניטריים

התקנה של כיורי מטבח, ברזים, אמבטיות ומקלחונים מבוצעים על ידי שרברבים המתמצאים במתקנים סניטריים. ההתקנה צריכה להיעשות ביסודיות ובהקפדה על איטום חזק כדי למנוע דליפות, נזילות וכיו"ב.

אם אתם מחפשים שרברבים, בכל מקום בארץ, באינדקס האינסטלטורים המובחרים תוכלו למצוא שרברבים על פי אזורי שירות ותחום התמחות. כאן באתר המובחרים, השרברבים נבחרו על פי רמת מקצועיותם ואמינותם.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו