חברת אינסטלציה

אינסטלטורים מובחרים | הגעה עד 25 דקות | שירות 24/7
שירותי אינסטלציה

שירותי אינסטלציה הם שם כולל לעבודות תחזוקה שוטפת ותיקונים פתאומיים על מגוון סוגיהם: איתור נזילות, פתיחת סתימות, התקנת כלים סניטריים, ייעוץ להצבת מערכת אינסטלציה בבית חדש, ריקון ביוב ועוד. לכל בית יש מתווה שונה של צינורות האינסטלציה שלו. דרכי החיבור אל הכיורים האמבטיות והאסלה הן שונות.

בין שירותי האינסטלציה שנותנות חברות אינסטלציה נכללים גם העבודות המסיימות את התיקון ומשיבות את הבית לקדמותו. לדוגמה, אם היה צורך בפירוק של רצפות, האינסטלטור אחראי לחפות אותו מחדש. לכן, שירותי האינסטלציה כוללים גם ידע כללי בתחזוקת הבית בכלל, כמו חיפוי קירות ושלא תהיה פגיעה במערכת החשמל וכו'.

מתי נצטרך להיעזר בשירות של חברת אינסטלציה

הסיבה הנפוצה ביותר לקריאות אינסטלטורים היא: פתיחת סתימות בכיור ובשירותים. בדירות קרקעיות רוב הסתימות נגרמות בשל הפרעות קרקעיות לקווי הביוב. אם התרחשו עבודות בסמוך לקווי הביוב הטמונים באדמה, או צמחו שורשים שהפריעו לצנרת, נגרמות הפרעות במעברי הביוב המובילים בסופו של דבר לסתימה. בבנייני מגורים, שם הצנרת משותפת, סתימות נגרמות בשל הצטברות של לכלוך ופסולת במעברי הצינורות. באופן טבעי, קיים עומס רב יותר על צינורות אלה כיוון שהם משרתים יותר דיירים.

שירותי אינסטלטור באיזורים נפוצים:

שירותי אינסטלטור בבני ברק | שירותי אינסטלטור בגבעתיים |שירותי אינסטלציה ברמה"ש | אינסטלציה בבת ים | אינסטלציה ברעננה

סיבות נוספות להזמנת חברות אינסטלציה

הסיבה השנייה בשכיחות קריאות אינסטלציה היא :איתור נזילות. אם הנזילה מגיעה ממקום ידוע, באזור שיש בו לחץ מים גבוה, קל לזהות את מיקומה ולאטום את הצינור הפגום. אך אם הנזילה מאותרת רק כאשר מקבלים חשבון מים מנופח או מזהים כתמי רטיבות בקיר, קשה לאתר את מקומה. למקרים אלה האינסטלטור ישתמש במכשיר מיוחד המזהה נזילות דרך הקיר.

הסיבה השלישית בשכיחותה להזמנת חברת אינסטלציה היא התקנת כלים סניטריים וחיבורם למערכת האינסטלציה. התקנת כיורים, אמבטיות, ברזים חדשים, חיבור סיפונים למטבח חדש, גופי חימום ומערכות השקיה הן רק חלק מעבודתו של אינסטלטור. בעת התקנת מתקנים אלה, בין אם במסגרת בנייה חדשה או שיפוץ, או רק החלפה של מתקן שהתבלה, האינסטלטור חייב להקפיד על חיבור חזק ורמת אטימות גבוהה של המתקנים למערכת האינסטלציה.

אם אתם זקוקים לשירות של חברות אינסטלציה, אינדקס האינסטלטורים המובחרים אסף עבורכם מבחר מגוון של אינסטלטורים נותני שירותים לאזורכם. כאן באתר המובחרים, האינסטלטורים נבחרו על פי רמת מקצועיותם ואמינותם כדי לספק שירותי אינסטלציה ברמה גבוהה.

מאמרים נוספים