קבלני אינסטלציה

אינסטלטורים מובחרים | הגעה עד 25 דקות | שירות 24/7
קבלני אינסטלציה

קבלני אינסטלציה מספקים שירותי אינסטלציה במגוון תחומים בענף האינסטלציה. ענף האינסטלציה הוא מגוון ומונה מספר תחומים: איתור נזילות, בעיות איטום, טיפול במערכות השקיה, שיקום צנרת, תפעול ביובית, בדיקת תשתיות מים, התקנת כלים סניטריים, אלה תחומים נפוצים הנכללים בענף האינסטלציה.

קבלני אינסטלציה – הם אינסטלטורים בעלי רישיון והסמכה לעסוק באחד מתחומי האינסטלציה הקיימים. קבלן אינסטלציה המתמחה בביוב, לא יוכל לספק שירותי אינסטלציה מקצועיים ויסודיים כמו אינסטלטור המוסמך לטפל בבעיות איטום צנרת.

איך מזהים קבלני אינסטלציה אמינים ומקצועיים ?

כל עבודה מורכבת מאיש מקצוע, גם בתחום האינסטלציה צריכה להיות מעוגנת במסמך כתוב. במסמך יהיו מפורטים התעריפים המוסכמים עבור עבודות שיבצע אינסטלטור מקצועי בפתח תקווה או בכל איזור הארץ, למיגור בעיות האינסטלציה. זאת לאחר לאחר שהוא ביקר בבית ובחן את מערכת האינסטלציה הקיימת וזיהה את הגורם לבעיית האינסטלציה. המסמך מספק אחריות לעבודתו של האינסטלטור ומפרט את מועדי קבלת התשלום.

קיימים קבלני אינסטלציה בשוק שינצלו את מצוקת הלקוח ויספקו תיקון פעוט במחיר מופקע. לכן, היזהרו מאינסטלטורים שמתחייבים לכם כבר בטלפון על מחיר תמורת העבודה. זה נשמע מחייב ומפתה לסגור כבר את האינסטלטור בסכום ידוע מראש, אבל זה בעייתי. ייתכן מאוד שכאשר יגיע האינסטלטור ויבדוק את הבעיה הקיימת יגלה שנדרשת הרבה יותר עבודה כדי לספק שירות במחיר שהתחייב לו.

דרך נוספת לזיהוי קבלנים אמינים של אינסטלציה

עוד דרך לזהות אינסטלטורים אמינים ומקצועיים במקרה שפרצה נזילה בבית, היא לבדוק האם האינסטלטור הגיע עם מצלמה לצילום קווי צנרת. צילום קווי צנרת יכולה למקד בדיוק רב את האינסטלטור לגבי המקום ממנו פרצה הנזילה. אם יש מספר מקומות בהם הצנרת סדוקה, אולי כדאי להחליף את כל הצנרת ולא רק לשים מחבר לאטימה מקומית של הנזילה. קיימים אינסטלטורים הממהרים לפרק אריחים וריצוף כדי לאתר נזילה. חשוב להזהיר את האינסטלטור מראש שיידע אתכם בכל פירוק או שבירת קיר שהוא רואה לנכון לבצע. זיכרו שמדובר בתוספת תשלום משמעותית, ואם ניתן להימנע מפירוק של האריחים, עדיף להימנע.

קבלן אינסטלציה עם הסמכה בלבד

לסיכום, לא כל אינסטלטור מומחה לטיפול בכל בעיית אינסטלציה הקיימת. חשוב להזמין קבלן אינסטלציה שיש לו הסמכה וניסיון מקצועי בפתרון הבעיה שנוצרה. ענף האינסטלציה הוא מורכב ויכולות להיווצר בעיות שלכאורה נראות פשוטות, אך טיפול יסודי יותר מצריך עבודה בהיקף גבוה. יהיו קבלני אינסטלציה שיידעו לספק שירותים בכל התחומים, אך הם ייעזרו באינסטלטורים מומחים לביצוע העבודה בצורה מקצועית ויסודית

אם אתם מחפשים קבלני אינסטלציה, אינדקס האינסטלטורים המובחרים אסף עבורכם מבחר מגוון של קבלני אינסטלציה המתמחים בכל תחום. אתר המובחרים מהווה כתובת למציאת אינסטלטור לכל בעיית אינסטלציה

מאמרים נוספים