פתיחת סתימה בכיור ובאמבטיה

אינסטלטורים מובחרים | הגעה עד 25 דקות | שירות 24/7
פותח סתימות

צינורות המים במבני תעשייה או הביתיים נוטים להיסתם בתדירות משתנה, תלוי בתחזוקת מערכת האינסטלציה. לא כל סתימה מצריכה אינסטלטור מקצועי ופתיחתה אינה תמיד כרוכה בהוצאות גבוהות. יש מקרים שניתן לפתוח סתימה על ידי פעולות פשוטות וכלים שמומלץ שיהיו בכל בית. כדי לדעת איך להתמודד עם סתימות בצנרת המים והביוב, ריכזנו עבורכם מספר טיפים לשחרור סתימות בכיור.

פתיחת סתימה בכיור

את סוגי הסתימות ניתן לחלק לשתי קבוצות עיקריות: סתימות ביוב וסתימות צנרת המים. פתיחת הסתימות נעשה בהתאם לסוג הסתימה. סתימה בצנרת המים הנקיים עשויה להיגרם בעקבות כניסת חול וחלודה לצינורות או הצטברות אבנית. לרוב זה קורה בצנרת ישנה, שיש צורך להחליפה. במקרים אלה רצוי לקרוא לאינסטלטור.

לגבי סתימות בצנרת הביוב, שהן נפוצות יותר, ניתן לפתוח אותם באמצעות פותח סתימות ביתי. ככל שהסתימה מורכבת יותר, כך המכשיר שיסייע בפתיחת הסתימה יהיה מורכב יותר.

פתיחת סתימות נפוצות:

פתיחת סתימה בכיור

סתימה בכיור נגרמת עקב כך שהמסננת בפתחי הכיור יש לה משמעות חזקה מבחינת מניעת סתימות בכיור. היא מונעת מלכלוך גדול להצטבר בצנרת המוליכה לשופכין לסתום את המעבר. אם נגרמת סתימה בצנרת זו, הסיבה העיקרית להיווצרותה היא הצטברות שומן ולכלוך.

לכן פתיחה של הסיפון וניקוי הצינורות המוליכים אליו זו פעולה המטפלת בצינורות ביסודיות. אם רוצים להימנע מפתיחה של הסיפון אפשר לשפוך לתוך כיור יבש נוזל המכיל חומצה להמסת שומנים ולכלוך לצנרת. השימוש בנוזל לפתיחת סתימות חייב להיות מבוקר כי החומצה יכולה להזיק לצינורות וליכולת הבידוד שלהם.

אינסטלטורים מקצועיים לפתיחת סתימות בפריסה ארצית:

אינסטלטור לפתיחת סתימות בפתח תקווה | אינסטלטור לפתיחת סתימות באשקלון | אינסטלטור פותח סתימות בראשון | אינסטלטור פותח סתימות בר"ג

פתיחת סתימה באמבטיה

סתימות באמבטיה נגרמות לרוב בשל השלכת חומרים שאינם מסיסים במים לצנרת הביוב והם חוסמים את המעבר. במקרים אלה ניתן להשתמש בפומפה לפתיחת הסתימה ולשאוב החוצה את הגורם המפריע. קיים מכשיר פותח סתימות נוסף שהוא למעשה מוט ברזל המחובר לקפיץ. את הקפיץ מכניסים לצנרת והוא מעביר הלאה את הגורם המפריע ומאפשר מעבר מים חלק יותר.

פותח סתימות ביוב נוסף שהפך לשימוש פופולרי יותר הוא שימוש באמצעות צינור המפעיל לחץ מים חזק ובאמצעותו מעביר את הגורם לסתימה. מכשור לפתיחת סתימות באמבטיה משמש גם לשחרור סתימות באמבטיה ובמקלחונים.

אינסטלטור לפתיחת סתימות מאתר המובחרים

אם השתמשתם בסוגים שונים של פותח סתימות ועדיין לא נפתרה הבעיה או שיש לכם סתימות שחוזרות על עצמן, כנראה שאתם זקוקים לידיים מקצועיות שיטפלו במערכת האינסטלציה שלכם.

אינדקס המובחרים מעמיד לרשותכם מבחר אינסטלטורים מהאזור שלכם שיוכל לטפל בבעיות האינסטלציה בביתכם. כאן באתר המובחרים, נבחרו אינסטלטורים מקצועיים ואמינים שיוכלו לספק לכם שירות מהיר במחיר הוגן .

מאמרים נוספים