עבודות אינסטלציה

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
עבודות אינסטלציה

לייעוץ חינם: 054-931-3655

עבודות אינסטלציה הן מהמורכבות שיש בעבודות תחזוקת בית או בניין. בכל בית יש מערכת צינורות שונה וחיבורים שונים, תשתיות שונות של חלקים סניטריים בבית, בלאי של מערכת הביוב, הבידוד והצינורות המשתנה מבניין לבניין. יחד עם זאת, האינסטלטור חייב לדאוג לאחר פתרון בעיית האינסטלציה להחזרת המקום לקדמותו וזה אומר ריצוף מחדש, טיוח סיוד וכו'. אז מה הן עבודות האינסטלציה הנפוצות?

הזמנת אינסטלטור לעבודות אינסטלציה

ברוב המקרים, מזמינים אינסטלטור לטיפול בבעיה קטנה, אך האינסטלטור רואה לנכון להתריע על בעיות בסיסיות במערכת כולה ומורכבות יותר שמצריכות עבודה יותר מקיפה ויסודית כדי למנוע מבעיות נוספות להגיע. חשוב שאם הזמנתם אינסטלטור שהוא יהיה אינסטלטור מקצועי ומישהו שאתם סומכים על עצתו באופן מוחלט.

אינסטלטור לדירה פרטית או למבנים ציבוריים הנפוצות ביותר מבין עבודות האינסטלציה הקיימות הן פתיחת סתימות ואיתור נזילות ותיקונן. בבתים צמודי קרקע בעיקר, צינורות הביוב מונחים בתוך האדמה ונתונים לחדירה של שורשים לצנרת ולחצי קרקע שונים. מצד שני לקומות הגבוהות גם בעיות צנרת משלהן,  כי היא מושפעת ממעברי הצנרת של כל הבניין ועומס של שומן ולכלוך על מערכות הביוב.  איתור נזילות הן דבר הרבה יותר מורכב משום שמקור הנזילה יכול להיות מתחת לריצוף, וקשה לדעת את מיקום הנזילה בבירור.

עבודות אינסטלציה נוספות

יש עוד עבודות אינסטלציה מגוונות נוספות. שיפוצים של דירה ישנה יכולים להיות סיבה טובה לחידוש מערכת האינסטלציה ובידוד של צנרת ישנה,שחרור סתימות, התקנת אסלות, אמבטיות, מקלחונים, מערכות הסקה, מערכות השקיה לגינה ועוד. מעבר לעבודות הביתיות , קיימת תשתית אינסטלציה שלמה בעיר שלשמה נדרש אינסטלטור המתמחה בעבודות עירוניות או מערכות אינסטלציה גדולות יותר.

לדוגמה, שאיבת סתימות על ידי ביובית וריקון בורי שומן של מפעלים ומבנים גדולים תוך כדי נקיטת זהירות שלא תתבצע חדירה למקורות המים באדמה. לכל אינסטלטור יש את ההתמחות שלו בין אם מדובר במערכת ביתית, או מערכת של מבנים תעשייתיים או ציבורית.

למה לקרוא לאינסטלטור במקרים של בעיות באינסטלציה?

ביקור אינסטלטור מחייב בסיום הטיפול בבעיה ניקיון והשבת המצב לקדמותו, פינוי חומרי פסולת ורכיבים ישנים. אינסטלטורים רבים דואגים לעבודות השיפוץ כמו ריצוף טיוח וחיפוי קירות שנפגעו כתוצאה מהתיקון, על ידם. אך אם האינסטלטור לא מבצע את העבודות המשלימות, עליו לדאוג לקבלן שיפוצים שכן ישלים אותן.

לכן, לעבודות אינסטלציה יש להזמין אינסטלטור מנוסה ואמין. אינסטלטור שיהיה גם כתובת למקרה שהתקלה תחזור.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו