פתיחת סתימה באסלה

אינסטלטורים מובחרים | הגעה עד 25 דקות | שירות 24/7
פתיחת סתימה באסלה

אם זיהיתם שקיימת סתימה בביוב, התחושה היא לא נוחה בכלל. המצב ילווה בכך שיהיה ריח לא נעים, מי שופכין החוזרים מהאסלה ובמקרים קיצוניים מציפים אותה, לעיתים גם נזק לריהוט ולחשמל בבית. לרוב, סתימות נגרמות מהגורם האנושי לאחר שמתגלה כי הגורם לסתימה היה חיתול שהושלך לאסלה, או פסולת תעשייתית ועוד לכלוכים שאינם מתפרקים וחוסמים את הצנרת.

ישנן סתימות שמקורן בחדירת שורשים למערכת הטמונה באדמה וכאן הטיפול הוא מורכב יותר ודורש אינסטלטור מומחה. בכתבה הבאה נדון בפתיחת סתימה בשירותים, באמבטיה ובמחרב הציבורי, מתי ניתן לטפל לבד ומתי לקרוא לאינסטלטור?

פתיחת סתימה באסלה

אם הסתימה מקורה במרחב הביתי, ניתן להתגבר עליה בעזרת פומפה או מוט קפיצי שדוחף את הגורם החוסם  לזרום לביוב. לרוב מדובר בסתימות בכיור המקלחת או המטבח, או באסלה. פתיחת סתימה באמבטיה כשאר קיים לכלוך או שמן – אם מבינים כי מדובר בלכלוך ושומן הנמצאים עמוק בצנרת, קיימים היום חומרים אשר מכילים חומצה שממיסה את השומן והלכלוך.

השימוש בחומרים אלה מחייב זהירות מאוד גבוהה כי מדובר ברעלים שעשויים להזיק לעור ולמגע של הריריות עימם. לא מומלץ להתרגל לשימוש בחומרים אלה, עם הזמן הם פוגעים גם בצנרת עצמה. אם עדיין לא נפחה הסתימה, יש לקרוא לאינסטלטור מקצועי המצויד במכשור מתאים יותר לפתיחת סתימות מורכבות. האינסטלטור מאתר את מקור הסתימה ולפי מידת הצורך יכול להשתמש בספירלה חשמלית לשאיבת הגורם המפריע ופתיחת המעברים.

פתיחת סתימות ממקור ציבורי

כאשר מדובר בביוב העולה על גדותיו וניתן לראות זאת על ידי נקודות הניקוז המפוזרות ברחוב,  מבינים כי קיימת סתימת ביוב אשר מקורה במרחב הציבורי. על אירועים מסוג זה אחראי הוועד של הבניין המשתמש בביוב, או הרשות העירונית. פתיחת סתימות ביוב ברחוב דורשת התמחות של אינסטלטורים אשר יש להם רישיון להפעיל ביובית. הביובית שואבת את מי השופכין למיכל ומרוקנת אותה במקומות הראויים. לאחר מכן מבצעת ניקיון יסודי יותר של מערכת הביוב כדי למנוע הישנות של סתימות ביוב.

אם אתם צריכים שירות פתיחת סתימה בשירותים או במרחב הציבורי, מאינסטלטורים מקצועיים אשר יאתרו את מקור הבעיה ויטפלו בה ביסודיות, אל תבזבזו עוד זמן ויגיעה בחיפוש אינסטלטורים. אינדקס האינסטלטורים המובחרים מציע לכם מבחר של אינסטלטורים בעלי התמחויות שונות, שנבחרו על פי אדיבותם, שירות הוגן, מקצועיותם וניסיונם. אתר המובחרים מהווה עבורכם כתובת למציאת אינסטלטור שיטפל נכון בבעיית האינסטלציה שלכם.

אינסטלטורים מומלצים לפתיחת סתימה בשירותים ובאמבטיה:

אינסטלטור בפ"ת | אינסטלטור בר"ג | אינסטלטור ברחובות

מאמרים נוספים