מחירון עבודות אינסטלציה

אינסטלטורים מובחרים | הגעה עד 25 דקות | שירות 24/7
תיקון נזילות

אינסטלטורים נוקבים במחירים שונים עבור פתרון בעיות אינסטלציה שונות. כעיקרון, אין מחירון אחיד שיכול לחייב כל אינסטלטור לנהוג על פיו.  יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי אם בעיית האינסטלציה אינה סובלת דיחוי והאינסטלטור נקרא לעבודה בשבתות חגים או בשעות הלילה, התעריף יוכפל בכ – 200% יותר. בכתבה הבאה, נציג בפניכם מחירון עבודות אינסטלציה הממוצע הנהוג .

מחירון לעבודות אינסטלציה נפוצות

ביצוע עבודות אינסטלציה סניטרית הן היקרות ביותר. אם מדובר על החלפת אמבטיה כולל קרמיקה וחיפוי מחדש, המחיר יכול לנוע בין 4,000 ל 5,000 ₪ . אם מדובר רק על הלבשת אמבטיה, העבודה יכולה להסתכם בכ- 2,000 ₪ . כל חידוש חדרי האמבטיה ומקלחונים הם מהעבודות היקרות של האינסטלטור. חידוש כל מערכת האינסטלציה בדירה, הכוונה לחידוש צינורות ומחברים , מדובר על עבודה מאוד מקיפה ויקרה הנאמדת ב 1,000 ₪ . עוד מעבודות האינסטלציה היקרות ביותר היא פיצוץ בצנרת בתוך הבית. אם האינסטלטור יצטרך לפרק קירות ולחפות אותם מחדש, העבודה תעלה לפחות 1,500 ₪ . אם האינסטלטור ישתמש בציוד מתקדם כמו מכשיר מיוחד המאתר את מקור הנזילה, עבודת האינסטלטור תהפוך להרבה יותר פשוטה וגם תעלה פחות.

 

מחירון עבודות אינסטלציה

הרבה פעמים קורה שאינסטלטור מגיע לפתיחת סתימה, או עצירת דליפה על ידי החלפת גומייה, ועבודות שאינן מורכבות. הבעיה תיפתר על ידי פעולות מאוד פשוטות שהוא יבצע ובזמן קצר. האינסטלטור יגבה עבור הביקור שלו בין 150 ₪ ל 250 ₪. אם מדובר על עבודות יותר מורכבות, האינסטלטור כבר יגלם את השכר שלו במחיר העבודה הכוללת ולא יגבה עלות נוספת על ביקור.

בנוסף למחירון זה, הכנו עבורכם מחירון אינסטלטור מסודר ומפורט לפי סוג העבודה.

מה התעריף הממוצע עבור עבודות אינסטלציה נבחרות?

במקרים של פתיחת סתימה או תיקון נזילה, האינסטלטור לא יוכל להעריך את המחיר המדויק עד לרגע שיגיע ויאבחן מה הגורם לסתימה או לנזילה. אם מדובר על נזילה הנובעת מהסיפון בכיור ויש להחליפו, רק החלפתו תעלה בין 200 ל 300 ₪. אם האינסטלטור אבחן שיש צורך להחליף צינור בתוך הבית, המחיר ינוע על טווח מאוד רחב, בין 300 ל- 800 ₪ , תלוי במורכבות העבודה.

 

הדבר האחרון שיש לקחת בחשבון לפני שסוגרים על עבודות אינסטלציה עם אינסטלטור הוא שהמחיר ההתחלתי שניתן, הוא לא בטוח יהיה גם המחיר הסופי. כאשר נוברים במערכת האינסטלציה יכול להיות שהאינסטלטור יעלה על בעיות שיש לתת להן פתרון במהלך העבודה וחבל לא לטפל בהן לפני שיחמירו.

 

אינסטלטורים יכולים לגבות מחירים כראות עיניהם. לכן כדאי לבחון מספר הצעות מחיר לפני שסוגרים על עבודות אינסטלציה יקרות. כאן באינדקס המובחרים, האינסטלטורים נבחרו על פי אמינותם והגינותם כלפי הלקוחות שלהם.

אינדקס המובחרים הוא הכתובת שלכם למציאת אינסטלטור מקצועי בסביבת מגוריכם.

מאמרים נוספים