מה כוללים שירותי אינסטלציה מתקדמים?

אינסטלטורים מובחרים | הגעה עד 25 דקות | שירות 24/7

האם יש זמן טוב לסתימות בצנרת בבית? סביר להניח שלא. זו אחת התקלות הכי מרגיזות ו"תקועות" שאנחנו יכולים לחשוב עליהן. למרבה המזל, שירותי אינסטלציה מתקדמים קיימים בדיוק למטרה הזו – לפתור את הבעיות הללו ולהחזיר אותנו לשגרת חיים רגילה ונטולת סטרס וכאב ראש, שהם חלק בלתי נפרד מאותן תקלות אינסטלציה שנופלות עלינו ללא כל אזהרה.

מתי יש למצוא שירותי אינסטלציה וכיצד הם יוכלו להועיל לנו?

נשאלת השאלה, מתי בכלל שירותי אינסטלציה הם נדרשים עבורנו? אילו תקלות הם יוכלו לפתור? לפני שנפרט, חשוב לציין את העובדה שלא כל אינסטלטור כנראה מחזיק בידע והניסיון הנדרשים בכדי לפתור כל תקלה. לכן, מומלץ מאוד לברר לפני שמזמינים אותו הביתה, האם הוא באמת מכיר תקלות מהסוג הזה ויודע להתמודד איתן. הנה כמה מהתקלות הנפוצות בגינן יש לקרוא לאינסטלטור מקצועי:

  • תיקון של נזילה – זוהי כנראה הבעיה הנפוצה ביותר בתחום האינסטלציה, כשהמנעד הוא רחב; ישנן תקלות בסיסיות כגון נזילה בניאגרה או בברז, ותקלות מסובכות יותר כמו נזילה סמויה בצנרת מים בתוך הקיר. בהתאם לרמת הקושי, גם מחיר התיקון יעלה. כמובן, אי אפשר לצפות שתיקון ברז יעלה כמו תקלה שכדי לטפל בה, האינסטלטור חייב לעבור שכבת בטון כדי להיכנס לתוך הקיר ולהגיע בכלל לתקלה עצמה.
  • איתור נזילה בעזרת מצלמה – במידה והתקלה המדוברת הינה נזילה סמויה בצנרת בקיר, סביר שהאינסטלטור יבחר להשתמש במצלמה טרמית מיוחדת, שתפקידה לזהות הפרשי טמפרטורה בקיר וכך להצביע על מוקד הנזילה המדויק. נשמע מתקדם וטכנולוגי, וזה באמת כך! העבודה עצמה בדרך כלל לא זולה, אבל בסופו של דבר אם מסתכלים על התמונה הכללית מבינים שמדובר בפתרון שחוסך את הצורך בשבירת הקיר, ואת הבלגן שמגיע ביחד איתה.
  • התקנה של כלים סניטריים – זוהי אחת העבודות הנפוצות ביותר בתחום האינסטלציה; התקנת כיור, ברז או אסלה, או כל כלי סניטרי אחר. במקרה זה, המחיר לרוב נקבע על פי מי שמספק את הכלי הסניטרי – האם האינסטלטור או שאתם קונים אותו בעצמכם? גם עלות העבודה תיקבע בהתאם לדגם המדובר, המערכת הכללית בבית וקריטריונים נוספים.
  • שירותי אינסטלציה לפני שיפוץ – הרבה יותר מידי בעלי נכסים מגלים שיש צורך בשיפוץ, רק אחרי שבכלל מזמינים את האינסטלטור. למשל, עולה צורך לבצע איתור נזילות באמצעות מצלמה ומגלים למרבה הצער שהבעיה הרבה יותר מסובכת ממה שחשבו. המשמעות היא, שאין ברירה אלא להתחיל תהליך של שיפוץ מסביבי שכולל הוצאה כספית לא קטנה. אז מה עושים? מתכוננים לזה, תמיד משאירים מקום קטן לתכנון שיפוץ במקרה הצורך ולא מופתעים.
  • שירותים מיוחדים אחרים – אם כבר שיפוץ, כדאי להזכיר גם שירותים מיוחדים שניתנים אך ורק על ידי מקצועני אינסטלציה ברמה הגבוהה ביותר; התקנה של נקודות מים, תיקון פנים צנרת, תיקון בלי או עם חפירה. בנוסף, ישנן עבודות שיפוץ מסובכות הכוללות פתיחת סתימה בביוב חיצוני, התקנת מערכת מחזור מים אפורים ועוד. מדובר בעבודות אינסטלציה שמתאימות לתהליך בניית בית חדש לחלוטין או שיפוץ יסודי.

כל השירותים המתקדמים במקום אחד!

כעת ברור, שירותי אינסטלציה הם לא משהו שאפשר להתייחס אליו בקלות ראש. אנחנו בקבוצת המובחרים מבינים את החשיבות הרבה של עבודות אלו, ומתחייבים להעניק את השירות והטיפול המעולים ברמה הגבוהה ביותר לכל אחד מלקוחותינו. ראשית כל, נבין מהו מקור הבעיה, נפרט אותה בפניך באופן ברור כולל את הפתרון הטוב ביותר עבורה. לאחר קבלת אישור ממך, נתחיל לעבוד ונעשה הכל, כדי להחזיר אותך לשגרה נטולת תקלות. אז שנדבר?

 

אינסטלטורים מקצועיים לתיקון נזילות בערים מרכזיות:

אינסטלטור בחולון | אינסטלטור ברמת השרון | אינסטלטור ברמת גן

מאמרים נוספים