יועץ אינסטלציה

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
יועץ אינסטלציה

לייעוץ חינם: 054-931-3655

ענף האינסטלציה הוא רחב. מערכת האינסטלציה בכל מבנה מחייבת תשומת לב מיוחדת על מנת להבטיח נוחות מרבית ומינימום בעיות בזמן השהייה בביתכם. כל תחום הסניטריה, הולכת מים לביוב והזרמת מים נקיים לברזים היא מערכת די מורכבת הדורשת ידע מקצועי כדי לטפל בה.

ייעוץ אינסטלציה למעבר דירה

שיפוץ של בית מחדש או בניית בית חדש אינו עניין פעוט ודורש חשיבה מוקדמת עבור כל המערכות הקיימות בבית. כמו שיש יועץ למערכת החשמל בבית, כך מערכת האינסטלציה דורשת תשומת לב בתכנונה. כאמור, מערכת האינסטלציה כוללת המון צינורות ומחברים לברזים בבית. איכות התקנתם היא חשובה מאוד. יש להשקיע בה מחשבה רבה וכל נגיעה בתשתית הקיימת מחייבת יועץ אינסטלציה שיבדוק את משמעות השינויים התכנוניים במערכת. יועץ האינסטלציה יידע לעשות את השילוב הנכון עם יתר המערכות בבית כמו לדוגמה, מערכת החשמל.

מה עבודתו של יועץ האינסטלציה?

תפקיד היועץ הוא לתכנן מראש את תכנון המערכת. ראשית, היועץ בוחן את תשתיות המים באזור. לאחר מכן הוא מכין תכנית על הנייר כדי שיוכל להמליץ כיצד ולמי לפנות כדי ליישם אותה. היועץ מלווה ועוקב אחר השינויים בכל שלב בהקמת או חידוש מערכת האינסטלציה בבית. עבודות האינסטלציה הן מגוונות ויש להקפיד עליהן על מנת שלא ייווצרו בעיות במהלך שגרת החיים בבית. מקורות המים בבית הם מגוונים: אמבטיה, מדיח כלים, מכונת כביסה וכיו"ב. יש להקפיד כי גם ממקורות אלה מוזרמים מים למערכת ביוב וניקוז תקינה.

יועץ אינסטלציה נדרש גם במבנים ציבוריים ותעשייתיים להם יש אחריות להוביל את הביוב והשופכין למקומות הראויים מבלי לפגוע בתקנות איכות הסביבה במקום, דבר זה נעשה בד"כ על ידי אינסטלטור ביובית. כל מפעל מחויב על פי חוק לדאוג לריקון מוקפד של בורות הביוב שלו ותחזוקתם.

יועץ אינסטלציה מומלץ מאתר המובחרים

אם אתם צריכים לקבל הצעת מחיר ושירות של יועץ אינסטלציה מקצועי ותכניות שונות לגבי טיפול מקיף במערכות האינסטלציה באזור עבודתכם או מגוריכם, אינדקס האינסטלטורים המובחרים מביא בפניכם מבחר של יועצי אינסטלציה מיומנים ומקצועיים. כאן, באתר המובחרים, תוכלו לחסוך זמן וכסף לאיתור איש מקצוע שיבצע עבודה מקצועית ומקיפה. האינסטלטורים נבחרו תחת בחינת יושרם המקצועי ושירותם האמין. אינדקס האינסטלטורים המובחרים הוא הכתובת שלכם לטיפול בכל בעיות האינסטלציה.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו