ביובית

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
ביובית

לייעוץ חינם: 054-931-3655

ביובית – בעיות נפוצות

אם נתקלתם בבעיית אינסטלציה ביתית בוודאי שאינכם נדרשים לביובית. אך אם מקור הבעיה הוא בביוב הראשי, אולי ביובית תפתור את הבעיה.  ביובית היא משאית גדולה המשמשת לפתיחת סתימות ביוב של כל הבניין או מקום ציבורי אחר ולשאיבות בורות שומן וניקוי מערכת הביוב. רשויות מקומיות, מפעלים ומקומות גדולים מסתייעים בביובית לפתיחת סתימות במערכת האינסטלציה.

מקומות בהם יש תקרה נמוכה, בהם אין גישה למשאית, נעזרים במערכת שנקראת מיקרו ביובית. זהו כלי רכב יותר קטן בעל יכולת שאיבה מאסיבית. לדוגמה: קניונים וחניונים.  במאמר הבא נכיר את הביובית את דרך פעולתה והמגבלות עליה.

איך מתבצעות שאיבות ביוב גדולות?

מערכת האינסטלציה ובעיקר הביוב היא מערכת דיי סבוכה בצינורות, שלא ניתן להתגבר על תקלות ביוב רק על ידי אינסטלטור, אלא נדרשת עבודה יותר מאסיבית וחזקה של שאיבה וריקון הגורם לסתימה בביוב.

ביובית עם מערכת שאיבה מורכבת מ3 שלבי עבודה :

צינור שחרור –צינור ארוך, המשמש כמשאבה כאשר בתוכו  מוזרם אוויר חם להסרת שומנים ולכלוכים.

משאבת יניקה- המשאבה שואבת מהצינור את הלכלוך באמצעות יצירת וואקום.

מיכל –  המיכל שעל המשאית אוגר את כל הלכלוך שנשאב עד לריקון.

שירותי ביובית באיזורים נבחרים:

ביובית בהרצליה

ביובית בתל אביב

ביובית סוגי עבודה

הביובית מחויבת לעבוד תחת הקפדה על כללי איכות הסביבה, שכן היא מתעסקת עם לכלוך ועל המפעיל אותה חובה להקפיד על ריקון באתרים המותאמים לכך.כמו כן, היא מסייעת גם בשאיבת בורות שומן של מסעדות, בתי מלון, אולמות אירועים ובתי הארחה, אשר מצטבר במערכת הביוב אשפה ושומן.

כל עסק כזה וגם מפעלים גדולים מחויבים על פי חוק בהקמת בור שומן. תפקידה של משאית ביובית הוא לרוקן את הבור תוך כדי הפרדת השומן ממי השופכין וכך נמנעת ספיגת השומן ממערכת הביוב ואינו נספג באדמה וחודר למקורות המים. השטיפה והריקון של מערכת הביוב נעשה בתהליך השומר על איכות הסביבה ואיכות חיי התושבים באזור.

הסמכה להפעלת משאית ביובית

לא כל אינסטלטור יכול לתפעל ביובית. להפעלת ביובית נדרשת הסמכה שונה מאינסטלטור ביתי. אם אתם מפעל, רשות מקומית, וועד בית, או כל עסק אחר שנתקל בבעיית אינסטלציה כמו סתימה בביוב הראשי ונראה כי לשם פתרונה יש להשתמש באמצעים מאסיביים במערכת האינסטלציה, כאן באינדקס המובחרים תוכלו למצוא מפעילי ביוביות או אינסטלטור אחר שיוכל לאבחן את התקלה ולטפל בה באמינות ומקצועיות.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו