איתור נזילות

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7

לייעוץ חינם: 054-931-3655

נזילות קיימות גם בבניינים חדשים. המקור העיקרי לנזילות הוא כשל באיטום הצנרת. לרוב, בבניינים ישנים הצנרת ישנה יותר ולכן מועדת ליותר נזילות. כיום, איתור נזילה הפך לעבודה קלה יותר בשל חידוש טכנולוגי בענף האינסטלציה והוא מצלמה טרמית, או מצלמת סיב אופטי. באמצעות מצלמה טרמית, האינסטלטור יכול לדעת מיקום מדויק של הנזילה מבלי לשבור קירות ולהרוס אריחים, ומצלמת הסיב אופטי המוחדרת לצנרת הולכת המים, מבחינה בגורם הנזילה. על נזילות והטיפול בהם בעידן החדש.

איתור נזילה בבניין

אז נכון. נזילה כאמור, מקורה באיטום הצנרת להולכת המים ויכולת האיטום מתבלה לאורך השנים, צנרת חלודה, הצטברות אבנית וכדומה הם מקור עיקרי לנזילות. אבל גם בניינים חדשים עשויים לסבול מבעיות של נזילה ויש להיעזר בשירות של אינסטלטור מומחה ל- איתור נזילה.

הסיבות לנזילה הן: אם הקבלן שהיה אחראי על הקמת הבניין לא נעזר באינסטלטור מקצועי ומוסמך להתקנת אטמים חשמליים המבטיחים אטימה מלאה והתקנת הצנרת הייתה לא חזקה מספיק, או התקנת קו ביוב שאינה אדוקה כנדרש עשויה לגרום לתזוזה של הצינור. קדיחות, חפירות, חדירת שורשים לאזור הצנרת, הקמת הצנרת במקום נמוך ועוד מגוון כשלים שיכולים להיות לכל פרויקט חדש אך ניתנים לתיקון.

איתור נזילות – פנה למומחים!

אם הופתעתם בחשבון מים חריג, סגרו את כל הברזים ומכשירים הצורכים מים כמו מדיח כלים, מכונת כביסה וגשו לשיבר הראשי של הבית. בדקו אם עדיין המחוג מסתובב, אם כן, ייתכן מאוד שקיימת נזילה.

אם הבחנתם כי במקלחת או בכיור לחץ המים חלש יותר, מים עם חלודה בברזים, סימני רטיבות בקירות, כמו קילוף, סדקים, שינוי צבע, קורוזיה וריח ביוב לא נעים, סביר להניח כי קיימת נזילה שאת מקורה קשה לאתר. זה הזמן לקרוא לאינסטלטור שיבדוק את המקום ויוכל להשתמש במכשירים מקצועיים ל- איתור נזילה.

אינסטלטור לאיתור נזילה

כפי שנאמר בתחילת המאמר, אינסטלטורים מקצועיים משתמשים כיום במכשור מפותח מבלי שנצטרך להרוס את קירות הבית או הריצוף. מצלמות ל – איתור נזילה חוסכות זמן וכסף ועבודת האינסטלטור מתייעלת באמצעותן בהרבה.

אם יש לכם חשש לקיום נזילה בביתכם או במשרד, אינדקס המובחרים איתר עבורכם מספר אינסטלטורים שיכולים לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה בצורה היסודית ביותר. האינסטלטורים נבחרו בקפידה ומחויבים לשירות אמין מקצועי ובמחיר הוגן.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו