אינסטלציה סניטרית

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
אינסטלציה סניטרית

לייעוץ חינם: 054-931-3655

מבנה האינסטלציה ותחזוקת מערכת האינסטלציה הם מבין הדברים החשובים בכל בית. בעיית אינסטלציה יכולה לפגוע באיכות החיים של יושבי הבית, עד אשר בקרות התקלה, אותם דיירים משוועים לאינסטלטור בכל מחיר. חשיבות ההקפדה על התקנת מתקני אינסטלציה כמו שירותים מקלחונים ואמבטיות, כיורים וברזים היא לא רק מבחינה אסתטית אלא גם בריאותית וכספית.

איך מקפידים על אינסטלציה סניטרית בבית?

ההגדרה של אינסטלציה סניטרית אינה מסתיימת רק בהתקנת כיורים, שירותים ואמבטיה. היא כוללת גם את צנרת הביוב והמים. מבלי להיות מודעים, אנו עושים שימוש רב בכלים הסניטריים בבית, הכוללים את הכיורים שירותים אמבטיה מקלחונים וברזים, אולי השימוש הרב ביותר מיתר המערכות בבית. המערכות האלה צריכות להיות מוקפדות ברמת ההיגיינה שלהן ונוחות השימוש בהן כדי לשמור על אורח חיים בריא ונעים.

התקנת מתקנים סניטריים רק על ידי אינסטלטורים מומחים

כדי שלא ניאלץ לחוות תקלות אינסטלציה מרובות בבית המגורים שלנו, חובה להקפיד על התקנת בתי השימוש, אמבטיות, כיורים וברזים בצורה יסודית ומוקפדת. התקנה נכונה וטובה של הכלים הסניטריים בבית תמנע תקלות בעתיד. רק אינסטלטורים מקצועיים ומנוסים המתמחים בהתקנה וחידוש של כלים סניטריים בבית יכולים לצפות תקלות ולנסות למנוע אותן מבראשית.

גם במבנים ישנים, בהם מערכות האינסטלציה הן שחוקות יותר, ניתן לשפץ ולחדש את הצנרת. ההשקעה בשיפוץ והחייאה של מערכת האינסטלציה בבית היא צעד חכם והכרחי המונע נזקי אינסטלציה בעתיד.

בחירת כלים סניטריים

כיום אולמות תצוגה מלאים בכלים סניטריים בעיצובים מרהיבים המשדרים יוקרה ואסתטיקה. חברות למתקני אינסטלציה מציעות פתרונות שונים ומתקדמים למתקני אינסטלציה. אביזרי האינסטלציה אינם מסתכמים רק בכיור או ברזים מעוצבים, אסלות מותקנות בקיר או על הרצפה, אלא גם במה שקורה מתחת לפני השטח וזו הצנרת ואביזרי איטום וניקוז שונים המרכיבים את כל המערכת בבית.

לשם בחירת כלים סניטריים כאלה או אחרים, מומלץ להיעזר באינסטלטור מוסמך המכיר את הקשיים והבעיות שעשויים לנבוע מהם. לדוגמה: האם כדאי בהתאם לצנרת הקיימת בבית להתקין אסלה בקיר או בכיור? איך ניתן להסתיר צנרת גלויה? איך למנוע ריחות לא נעימים מלחות גבוהה בארון המסתיר את צנרת הכיור במטבח? וכו.

ייעוץ עם מומחה אינסטלציה סניטרית

בטרם אתם ניגשים לאולמות תצוגה מפוארים כדי לבחור כיור או אמבטיה חדשה לבית, בחרו את אחד האינסטלטורים המובחרים כאן באינדקס. האינסטלטורים שלנו מחויבים למקצועיות, אמינות ומחיר הוגן.

האינסטלטורים באינדקס המובחרים מובילים בהתקנה איכותית ומוקפדת של כלים סניטריים ומתן פתרונות לתחזוקה נכונה של מערכות האינסטלציה בבית .

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו