אינסטלטור 24 שעות

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7

לייעוץ חינם: 054-931-3655

מי שבחר להיות אינסטלטור, בחר בעבודה בה הוא צריך להיות זמין 24 שעות. כמובן שלכל שעת קריאה יש את התעריף שלה. אם בשל סיבה כל שהיא, התרחש פיצוץ צנרת, ומים לא מפסיקים לזרום, מדובר בתקלת חירום. כמה אפשר יהיה לדחות את תיקון הנזילה, כשהשיבר המרכזי סגור? על חשיבות בזמינות של אינסטלטור 24 שעות.

אינסטלטור 24 שעות לכל תקלה

השכיחות הגבוהה ביותר של קריאות אינסטלטורים דחופות היא בשל פתיחת סתימות ותיקון נזילות. התקנת כלים סניטריים ומערכות השקיה הן עבודות שיכולות לסבול דיחוי לשעות נורמטיביות של עבודה. אבל אם קיימת סתימה שלא מאפשרת שימוש בשירותים או פתיחת מים בכיורים ובאמבטיות, זוהי בעיה שאינה סובלת דיחוי ויש לקרוא לאינסטלטור שיוכל להגיע במהירות. פיצוץ צנרת מרכזית, יכולה להשבית בניין שלם משימוש במים.

מה התעריף המקובל על קריאות בשעות לא קונבנציונליות?

אינסטלטורים הנאלצים לוותר על שעות הפנאי או המנוחה שלהם, או לעבוד בחגים ושבתות, יגבו מחיר גבוה פי 2 לפחות מהמחיר המקובל בימי חול בשעות סבירות. שעת ביקור של אינסטלטור 24 שעות בשעות לא קונבנציונליות יכולה להגיע לכדי 400 שח , לפני שהוא חישב את עלות החלקים שיצטרך להחליף ולתקן.

לקוחות יודעים שהגעת אינסטלטור בשעות לא רגילות או מועדי חג ושבת, יעלו להם יקר מאוד ולכן יחפשו פתרון זמני לבעיה. כבר בשיחת הטלפון להזמנת האינסטלטור, הוא יידע את הלקוח בגובה המחיר החריג להגעתו. הלקוח יבחר אם הוא יכול לדחות את הטיפול בבעיה או לא. יש אינסטלטורים שמראש מודיעים כי אינם מוכנים לקבל קריאות בשבת או חג או בשעות הלילה המאוחרות ומנחים את הלקוח כיצד לספק פתרון זמני לבעיה, עד להגעתם.

אינסטלטור 24 שעות למצב חירום

אם אתם צריכים אינסטלטור, שיהיה זמין 24 שעות לטיפול בכל בעיית אינסטלציה שיש, אינדקס האינסטלטורים המובחרים אסף עבורכם אינסטלטורים ממגוון תחומים שיכולים לספק שירותי אינסטלציה בכל שעה ומועד. אתר המובחרים מהווה עבור רבים המחפשים שירותי אינסטלציה כתובת למציאת אינסטלטור חירום שיהיה אמין ומקצועי. כאן באתר תוכלו להשוות בין מספר אינסטלטורים שיעניקו טיפול יסודי ומקיף לבעיית האינסטלציה שנוצרה לכם בבית.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו