אינסטלטור בתל אביב צפון

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
אינסטלטור בתל אביב צפון

לייעוץ חינם: 054-931-3655

תל אביב צפון הוא אזור הכולל מספר שכונות מגורים ואזורי מסחר ותעשייה בגבולה הצפוני של תל אביב, הנמצא בשכנות לערים מרכזיות כמו רמת השרון והרצליה. בשל עומס ניכר באזור זה על תשתיות האינסטלציה הציבוריות ומגוון מבנים ציבוריים כמו, מוזיאון תל אביב, האוניברסיטה וכיו"ב, עיריית תל אביב מתחזקת אותן לעיתים תכופות ומעסיקה קבלני ביוב ואינסטלטורים המטפלים במערכות אינסטלציה ציבוריות.

מי אחראי על ריקון בורות ביוב בתל אביב צפון ?

אם נתקלתם במשאית שמעליה יש מיכל גדול וצינורות מחוברים משני צדיה, מדובר בביובית. אינסטלטורים בתל אביב המתפעלים ביובית נזקקים לרישיון מיוחד וכפופים להגבלות של המשרד לאיכות הסביבה בשל התעסקותם עם ביוב ושופכין, אשר עשויים להוות בעיה תברואתית. לכן, קבלני ביובית שואבים את בורות הביוב באמצעות צינורות שאיבה חזקים למיכל מעל המשאית ולאחר מכן, אחראים לשטוף את הצנרת המובילה לבור הביוב בזרם מים חזק מאוד כדי לנקות שיירים של שומן ולכלוך. הפינוי נעשה לאחר טיהור לאתרי שופכין מיוחדים בארץ.

מה הן בעיות האינסטלציה הנפוצות באיזור תל אביב צפון ?

בתל אביב צפון עדיין יש שכונות ששמרו על בנייה קרקעית פרטית, אך לרוב מעודדים בערים וגם באזור זה בנייה לגובה ונבנים בנייני מגורים משותפים. בנייני מגורים משותפים כוללים מערכת אינסטלציה משותפת. אם ישנה סתימת ביוב או נזילה באחת הדירות בבניין, חשוב לוודא כי מקור הבעיה היא באותה דירה ולא בדירות שמעל. לדוגמה, אם יש נזילה בצנרת הטמונה ברצפת אחת הדירות, בדירה התחתונה תורגש דליפת המים על ידי רטיבות ופגיעה בטיח של התקרה. סתימה בשירותים של הדירות יכולה לנבוע מהשלכת פסולת שאינה מתפרקת במים וגורמת לסתימה במעברי הביוב  של אחת הדירות התחתונות.

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור בתל אביב צפון, באינדקס האינסטלטורים המובחרים תוכלו למצוא אינסטלטור לפי אזור מגורים. כאן באתר המובחרים האינסטלטורים נבחרו על פי רמת מקצועיותם ורמת האמינות שלהם כלפי לקוחות. תוכלו להשוות מספר הצעות מחיר מאינסטלטורים המתמחים בבעיית האינסטלציה שנוצרה אצלכם ולבחור את האינסטלטור הטוב ביותר עבורכם.

איזורי שירות בצפון תל אביב:

תל ברוך

רמת החייל

אפקה

רמת אביב

גני צהלה

רמות צהלה

המשתלה

שיכון דן

המשתלה

תל ברוך צפון

מעוז אביב

נאות אפקה

גני צהלה

כוכב הצפון

נווה אביבים

רמת אביב ג'

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו