אינסטלטור בפלורנטין

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
אינסטלטור בפלורנטין

לייעוץ חינם: 054-931-3655

פלורנטין היא שכונה ידועה במרכז תל אביב. הבניינים בפלורנטין הם ישנים ורוב הדירות שם שכורות. מערכות האינסטלציה באזור פלורנטין הן וותיקות. באזור יש בנייני מגורים משותפים, כך שמערכת האינסטלציה של השכנים היא משותפת.

בעיות המצריכות אינסטלטור בפלורנטין

צינורות הביוב והולכת המים בבנייני מגורים משותפים עוברים בין הקומות. אם אחד השכנים מלמעלה זורק לאסלה פסולת שאינה מתפרקת במים, כמו, מגבונים תחבושות היגייניות וכדומה, הלכלוך יכול להיעצר באחת הקומות התחתונות וכך לגרום ל- סתימת ביוב אצל אחד השכנים מלמטה. דוגמה נוספת היא, אם קיים פיצוץ בצנרת הדירה, מים ידלפו לתקרת הדירה התחתונה ותיגרם רטיבות בתקרה של השכנים מלמטה. במערכות אינסטלציה משותפות קיימת אחריות על תחזוקת המערכת של כל הדירות בבניין כי הצינורות המוליכים לביוב הם משותפים. בקומות הגבוהות בבניינים ישנים יש הרבה פעמים בעיות של לחץ מים נמוך. זו בעיה שצריכה להיפתר על ידי אינסטלטור מקצועי בתל אביב והסביבה.

באינדקס האינסטלטורים המובחרים תמצאו מבחר שלם של אינסטלטורים בתל אביב נותני שירות לפלורנטין. האינסטלטורים נבחרו על פי רמת המקצועיות והאמינות שלהם. אתר האינסטלטורים המובחרים מהווה כתובת לכל בעיות אינסטלציה.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו