אינסטלטור מקצועי

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7

לייעוץ חינם: 054-931-3655

כמה פעמים קרה שהורדתם מים בשירותים והאסלה התמלאה? האם קרה פעם, שחזרתם הביתה וראיתם שהוא מוצף? באותו רגע אתם משוועים לאינסטלטור מקצועי שיאתר את מקור הפיצוץ או הסתימה ויטפל בה בהקדם. אז מי האינסטלטור הנכון שיטפל בבעיה? בכתבה הבאה נאיר על מספר נקודות לבחירת אינסטלטור לטיפול בבעיות הצנרת הביוב וניקוז בביתכם.

מתי נצטרך אינסטלטור מקצועי?

אינסטלטורים מומלצים ומקצועיים נדרשים לא רק במקרי קיצון כמו פיצוץ או נזילה כפי שתואר בתחילה. לעיתים אנו מזהים רטיבות, צנרת חלודה, או סתימות בכיור שלא מאתרים את מקורן ואי אפשר להשתלט עליהן רק עם פומפה. אבל חובה להודות כי כל בעיית אינסטלציה שאינה מטופלת במועדה, או בידיים שאינם מקצועיות, תתעצם ותפריע את נוחות המחייה בבית.

איך מוצאים אינסטלטורים מקצועיים?

המלצות ועבודות קודמות

עבודות האינסטלטורים אינן מפוקחות כל יזם שמבין מעט בשירותי אינסטלציה, יכול לשווק עצמו בתור אינסטלטור חירום ומקצועי ולטפל במערכת האינסטלציה שלכם בבית. לכן מומלץ לבחור אינסטלטור בעל תעודת קבלן שיפוצים. קבלני שיפוצים מקצועיים ובעלי ניסיון ככל שיהיו, עוסקים גם בשירותי אינסטלציה ויכולים לתת לפחות מענה בסיסי לבעיות שונות.

כדי לדעת את איכות העבודה של האינסטלטור שבחרתם לעבודה מורכבת, רצוי מאוד לבחון עבודות קודמות שלו, יחסו ללקוחות קודמים שלו, לבדוק את שנות הוותק והניסיון בעבודות אינסטלציה.

מחיר של אינסטלטור מקצועי

כאמור, עבודות האינסטלציה אינן מפוקחות ואין להן מחירון אחיד. מצד אחד, יש להישמר מהצעת מחיר גבוהה במיוחד שנועדה להסב רווחים נאים לאותו אינסטלטור על עבודה פשוטה יחסית, אך מצד שני, חשוב להיזהר יותר מהצעות מחיר זולות מאוד. חייבים לזכור כי כדי לבצע עבודות אינסטלציה יש לרכוש חלקים חלופיים לקיימים,  על זה יש להוסיף את עלות  שעות העבודה.

מחירים זולים מאוד יצביעו על איכות עבודה נמוכה. לכן, כדאי לבחון מספר הצעות מחיר מכמה אינסטלטורים כדי להעריך נכון את העבודה הנדרשת. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי המחיר ההתחלתי יכול לעלות עד לסיום העבודה. בעבודות אינסטלציה מאוד יכול להיות שהאינסטלטור יזהה בעיות נוספות בדרך לפתרון הבעיה שלא נלקחו בחשבון.

זמינות

חשוב שאם קובעים עם האינסטלטור מועד לטיפול בבעיה, הוא אכן יהיה זמין באותו מועד כיוון שהרבה פעמים עבודה אצל לקוח קודם שלו יכולה להתארך מעבר למספר השעות שהעריך וזה יעכב אותו מלהגיע אליכם.

בטיחות בעבודה

לעיתים רבות, פתיחת סתימות בביוב כרוכה בשימוש בחומרים רעילים ומסוכנים. כמו כן, עבודות האינסטלציה המורכבות יותר כרוכות בשימוש בכלי עבודה כבדים וחדים. חשוב שבעת שימוש בחומרים אלה לא יהיו נשים בהריון, חולים, מבוגרים, ילדים ותינוקות בסביבה שכן, רגישותם גבוהה יותר לשאיפת חומרים אלה.

אינסטלטורים מקצועיים חשוב לדעת

טיפ אחרון וחשוב – אם יש לכם סתימה, או פיצוץ צנרת, לא תמיד מקורה במערכת האינסטלציה בביתכם. חשוב לוודא קודם לקריאת האינסטלטור כי אין מדובר בצנרת של הבניין, שכן תקלה זו תשולם על ידי וועד הבית. כמו כן, אם יש לכם ביטוח דירה, מאוד יכול להיות שהוא מכסה בעיות אינסטלציה שונות שיכולות להיות מבוטחות על ידי חברת הביטוח.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו