אינסטלטור חירום

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7

לייעוץ חינם: 054-931-3655

אינסטלטורים נמנים בין בעלי המקצוע שאנו נזקקים להם רק בשעות חירום. בדיוק מאותה סיבה שאם אנחנו לא חולים, לא נלך לרופא, וודאי שלא נקרא לאינסטלטור אם מערכת האינסטלציה בביתנו מתפקדת כרגיל ללא שום חריגות. לצערנו הרב, אנשי מקצוע רבים, לא רק אינסטלטורים מזהים את המצוקה של הלקוח ומנצלים אותה לטובת גביית מחיר מופקע. לכן, גם אם יש בעיית חירום במערכת האינסטלציה, כמו – פיצוץ צנרת או פתיחת סתימות ביוב, לפני שסוגרים עם בעל מקצוע שיבצע את העבודה, חשוב לבדוק המלצות עליו ולשאול מספר אינסטלטורים כדי לקבל אינדיקציה לרמת המחירים שגובים אינסטלטורים עבור אותה בעיה באזורכם.

אינסטלטור חירום – איך מוצאים?

ברגע שאנחנו נזקקים יותר מכל לאינסטלטור שיפתור את בעיית האינסטלציה בבית, מגלים שאנחנו לא מכירים איש מקצוע שאנחנו סומכים עליו שיטפל בבעיה בצורה יסודית ואנחנו לא מודעים לרמת המחירים המקובלת עבור תיקון בעיה מהסוג הזה. לכן, חשוב לזכור שהדבר הראשון הוא לפנות למכרים ושכנים כדי לקבל המלצות או מידע לגבי אינסטלטור מומלץ ושיתפקד גם בשעות חירום לטיפול בבעיה.

לכן גם אם מדובר במצב חירום, אל תתפתו לבחור את האינסטלטור הראשון שיעלה לכם ברשימה. יהיו כאלה שיראו בלקוחות במצוקה, טרף קל  וינסו לגבות מחיר גבוה משמעותית כדי להושיע אותם מבעיית האינסטלציה שהתעוררה. חשוב בחון מספר אנשי מקצוע ולדבר איתם, וכבר בשיחת הטלפון הראשונה להסביר להם על הבעיה ולבקש הערכת מחיר כללית לטיפול בבעיה. חשוב למקד את האינסטלטור כדי שלא יחפש תקלות נוספות במערכת האינסטלציה ויאמיר את המחיר יותר.

אינסטלטור חירום – חייב להיות מקצועי!

משרד התמ"ת מכשיר מדיי שנה אינסטלטורים רבים ומעניק להם רישיון והסמכה לעסוק בעבודות אינסטלציה. אינסטלטורים שמצהירים על עצמם כבעלי מקצוע אך אין בידם רישיון או תעודת הסמכה, אינם מעודכנים בתקנות ובחידושים והציוד היעיל שיצא בענף האינסטלציה כדי לבצע עבודה שהיא טובה. אינסטלטורים הנוקטים בשיטות מיושנות לאיתור סתימות ותיקון נזילות ואינם מצוידים במכשור מתקדם לאיתור וטיפול בבעיות אינסטלציה שונות, יבצעו עבודה שאינה יעילה.

אם אתם מחפשים אינסטלטור חירום, אינדקס האינסטלטורים המובחרים מציע לכם מגוון אינסטלטורים הנותנים שירותי חירום לאחר שבחנו את רמת המקצועיות שלהם ורמת השירות .

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו