איפה למצוא אינסטלטור בשבת

אינסטלטורים מובחרים | הגעה עד 25 דקות | שירות 24/7

תקלות בכל תחום יכולות להגיע בזמן הכי לא מתאים שיש. לדוגמה- שבת. הגיע הסוף שבוע ואתם מכינים עצמכם למנוחה ופתאום גיליתם פיצוץ בצנרת. הביקור בשבת, עולה כפול. האם כדאי להזמין אינסטלטור בשבת או להמתין עם הבעיה עד ליום ראשון. האם זה אפשרי? מתי להזמין אינסטלטור בשבת?

אינסטלטור בשבת למקרים דחופים

יש מקרים שמחייבים להזמין אינסטלטור שעובד בשבת. אם מדובר בפיצוץ בצנרת , המים לא יפסיקו לצאת עד שמישהו יסגור את ברז המים הראשי. אבל סגירת הברז זה אומר שאין מים בכלל כל השבת. אם אפשר לעמוד בזה, חסכתם המון כסף. חכו עם ברז סגור ליום ראשון. במקרים כמו סתימת ביוב בבניין משותף, הדירה הצינור סתום מתחתיה. הביוב ייצא מכל הפתחים שיש בבית ויציף אותו בריח רע לכל השבת. מקרה זה מחייב קריאה והזמנה של אינסטלטור בשבת.

אינסטלטור בשבת באיזורים נבחרים:

אינסטלטור בכפר סבא | אינסטלטור בהרצליה | אינסטלטור בראשל"צ | אינסטלטור באשקלון

לא כל בעיית אינסטלציה ניתן לתקן בשבת. אינסטלטור שעובד לא יכול לרכוש רכיבים להחלפה אם נדרש. במקרים אלה, הוא יכול לתת פתרון זמני עד שתטופל התקלה באופן יסודי או להנחות את בני הבית כיצד לנהוג בסוף השבוע במידה ולא ניתן לטפל מידית.

מחיר אינסטלטור שעובד בשבת

מחירון אינסטלטור תלוי במורכבות התקלה. אם הגעת אינסטלטור לעבודה הנמשכת שעה במהלך השבת היא בין 200 ל 300 ₪, בשבת הוא יכול לגבות כ 200% יותר. כלומר בין 400 ל 600 ₪ או למעשה, כמה שאינסטלטור ירגיש שהוא יכול, אם אין ללקוח ברירה, הוא ישלם. בהרבה מקומות אין פיקוח על המחירים הללו.

איך נמענים מקריאה לאינסטלטור בשבת?

להלן דוגמאות לבעיות אינסטלציה שיכולים להמתין עד ליום ראשון ובכך לחסוך המון כסף.

  • סתימה בשירותים – אם לא הצלחתם לפתור את הסתימה באמצעות פומפה, פשוט לסגור את מכסה השירותים ולהימנע משימוש בהם במידה וקיימת אסלה נוספת בבית. אם לא – אז לא להוריד מים.
  • פיצוץ בצנרת – יש לסגור את השיבר הראשי ולפתוח אותו רק מדיי כמה שעות כדי למלא דליי מים או קנקנים לשתייה.
  • נזילה מהכיור – לא להשתמש באותו כיור במשך השבת עד לתיקון התקלה ביום ראשון.

נתקלתם בבעיית אינסטלציה בשבת? התקשרו לאינסטלטור מהמובחרים באינדקס כדי להשוות מחירים בין האינסטלטורים באזורכם ולהימנע ממצבים לא נעימים. האינסטלטורים המובחרים שלנו מחויבים לאמינות, מקצועיות, שרות מהיר ומחיר הוגן.

מאמרים נוספים