אינסטלטור ברמת גן

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
אינסטלטור ברמת גן

לייעוץ חינם: 054-931-3655

באתר 'המובחרים באינסטלציה' תמצאו אינסטלטור ברמת גן מקצועי ואמין עם שירות 24/7 והגעה מהירה. התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות.

רמת גן היא עיר צפופה במרכז. יחד עם זעת העיר מאוד וותיקה. יש בה המון תושבים ומבני מסחר. מערכת האינסטלציה ברמת גן קיימת משנות ה 50, ותומכת בלמעלה מ 200,000 תושבים. תחזוקת מערכות המים והביוב בעיר מפוקחות על יד עיריית רמת גן ונעשית בפועל על ידי מבחר אינסטלטורים ברמת גן.

מה חשוב לדעת בבחירת אינסטלטור ברמת גן?

בשל תשתיות מים ישנות, תחת עומס של מאות אלפי משתמשים, תושבי רמת גן סובלים מצנרת חלודה המעבירה אבנית ומתכות הגורמים  לסתימות ורטיבות בקירות, לסתימות ביוב מרכזיות וכדומה.  אם נתקלתם בבעיית אינסטלציה בביתכם מומלץ שתזמינו אינסטלטור ברמת גן או בעיר שגובלת בה כדוגמת אינסטלטור בת"א,אשר מכיר את תשתיות האינסטלציה בעיר המתורגל למתן פתרונות בהתאם אליהן. העירייה אינה מסוגלת לחדש את כל תשתיות העיר, על אף מכבש לחצים שבא מצד התושבים הקוראים להביא לחידושה.

רטיבות בקיר
רטיבות בקיר

אינסלטורים ברמת גן לכל תקלה

חשוב שתדעו, אם קיימת בעיית אינסטלציה לא תמיד מקורה בבית הפרטי. לעיתים סתימה שמקורה בצנרת של הדירה מעל יכולה לגרום להצפה בדירה מלמטה. מעבר סתום בביוב הראשי יכול להציף את השירותים בדירה הפרטית. תקלות מהסוג הזה הן באחריות וועד הבית. חשוב לציין כי הזמנת אינסטלטור ברמת גן לתקלות מורכבות באופן פרטי יכול להיות עסק לא זול. יחד עם זאת, כדאי להשקיע בתיקון התקלה על ידי אינסטלטור מנוסה ומקצועי, בעל המלצות, על מנת שידיים שאינן מקצועיות לא יובילו לתקלות אינסטלציה חמורות יותר.

מחירון שירותי אינסטלציה ברמת גן

עבודה מבוצעת עלות השירות הערות
ביקור בסיסי של אינסטלטור ברמת גן 250 – 150 ₪ ביקור בשעות היום בלבד
פתיחת סתימה בסיסית בר"ג 300 – 150 ₪ אמבטיה או כיור/ שירותים
החלפת ברז בר"ג 250 – 150 ₪ לא כולל עלות החלקים
החלפת סיפון ברמת גן 300 – 200 ₪ פירוק והרכבת סיפון – ללא עלות החלקים
התקנת כיור מטבח 500 – 400 ₪ המחיר כולל את התקנת הכיור והסיפון – לא כולל עלות החלקים
התקנת אסלה 450 – 300 ₪ כולל התקנת מכל הדחה – לא כולל את עלות החלקים
התקנת כיור – ללא צנרת 350 – 300 ₪ לא כולל עלות החלקים
התקנת ניאגרה 300 – 200 ₪ לא כולל את עלות החלקים
איתור נזילות במצלמה תרמית ברמת גן 1,200 – 850 ₪ לא כולל עלות החלקים

אינסטלטור מומחה ברמת גן מאתר המובחרים

אינסטלטורים ברמת גן ובכלל, מקצועיים ויעילים מתאפיינים כמו בכל ענף אחר, בחידושים טכנולוגיים. כיום, אינסטלטורים רבים נעזרים באמצעים חדישים המקלים את עבודתם ומקצרים את זמן העבודה שלהם. לדוגמה: מצלמה תרמית או מצלמת סיב אופטי לאיתור נזילות וגורמים אחרים המפריעים למעבר חלק של המים או הביוב. עבודת האינסטלטור הפכה להיות קלה יותר ותעריפי עבודת האינסטלטורים ירדו בצורה ניכרת.

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברמת גן, אינדקס המובחרים  מביא בפניכם מבחר של אינסטלטורים מבריקים בקיאים במצב התשתיות בעיר ומסוגלים לבצע עבורכם כל עבודת אינסטלציה בצורה יעילה, במחיר הוגן.

כאן באתר המובחרים תוכלו לערוך סקר שוק ממספר אינסטלטורים זמינים ולבחור לכם את מי שישיב את מערכת האינסטלציה לתפקד כקודם וידאג שהתקלה לא תישנה.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו