אינסטלטור ברחובות

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
אינסטלטור ברחובות

לייעוץ חינם: 054-931-3655

מחפשים אינסטלטור ברחובות? אתם במקום הנכון! אינדקס ה'מובחרים באינסטלציה' נותן שירותי אינסטלציה בכל איזור רחובות והסביבה, הגעה מהירה ושירות 24 שעות ביממה.

העיר רחובות מונה כ 130,000 תושבים. בעיר מתחדשים בקצב מהיר פרויקטים חדשים למגורים ותחום השיפוט שלה מתרחב על ידי בניית שכונות גדולות מסביב. בעיר נבנים בעיקר בנייני מגורים משותפים. בנייה של שכונות חדשות מרחיבה את תשתיות האינסטלציה הציבוריים בעיר ומחדשת מערכות שלמות.

אינסטלציה ברחובות

ניתן להבחין בהבדלים בין מערכות אינסטלציה בבנייני מגורים חדשים למערכות הקיימות בבניינים הישנים יותר. צנרת ישנה בעיקר בבנייני מגורים משותפים מועדת ליותר תקלות וקריאות חוזרות של אינסטלטורים. צנרת ישנה נפגעת בקלות יותר ממתכות ופסולת כבדה המושלכת לביוב. במקרים רבים, אינסטלטורים ברחובות מציעים במקום לתקן נזילה במקום ממוקד, להחליף את כל הצנרת הישנה.

מתקני ביוב
מתקני ביוב

מתקני ביוב בעיר

עיריית רחובות דואגת לתחזוקה שוטפת של מתקני הביוב והמים הציבוריים בעיר. העירייה מפעילה שירותי ביובית לריקון בורות ביוב. בעיר קיים פארק תעשיות "המדע" הכולל בנייני משרדים גדולים, מסעדות ומרכזי סחר אשר דואגים לפינוי וטיפול במתקני הביוב שלהם על פי תקנות שמטרתם לשמור על רמה תברואתית טובה. רחובות מקפידה מאוד על התקנות לאיכות הסביבה, כך גם מבחינת פינוי וטיהור מי השופכין.

מחירון שירותי אינסטלציה ברחובות

עבודה מבוצעת עלות השירות הערות
ביקור בסיסי של אינסטלטור ברחובות 250 – 150 ₪ ביקור בשעות היום בלבד
פתיחת סתימה בסיסית ברחובות 300 – 150 ₪ אמבטיה או כיור/ שירותים
החלפת ברז ברחובות 250 – 150 ₪ לא כולל עלות החלקים
החלפת סיפון ברחובות 300 – 200 ₪ פירוק והרכבת סיפון – ללא עלות החלקים
התקנת כיור מטבח 500 – 400 ₪ המחיר כולל את התקנת הכיור והסיפון – לא כולל עלות החלקים
התקנת אסלה 450 – 300 ₪ כולל התקנת מכל הדחה – לא כולל את עלות החלקים
התקנת כיור – ללא צנרת 350 – 300 ₪ לא כולל עלות החלקים
התקנת כיור – כולל צנרת 1,800 – 1,300 ₪
 תיקון פיצוץ בצנרת גלויה ברחובות 800 – 400 ₪ לא כולל עלות החלקים
  • המחירים הינם משוערים, לקבלת מחיר עדכני יש ליצור קשר עם אינסטלטור מומלץ ברחובות מאתר המובחרים

אינסטלטורים ברחובות

ברחובות יש מבחר שלם של אינסטלטורים המכירים את המאפיינים של הבנייה וצנרת האינסטלציה בעיר. אם יש לכם בעיית אינסטלציה בבית, הדורשת טיפול של ידיים מקצועיות, כדאי לברר מבין השכנים או המכרים באזורכם על אינסטלטור ברחובות מומלץ ומקצועי. המלצות של מכרים וקרובים יכולות לחסוך לכם את הזמן ותחושת חוסר הביטחון בהזמנת אינסטלטור ברחובות שיטפל במערכת האינסטלציה בביתכם בצורה מקצועית ויסודית.

איך לבחור בעל מקצוע מומלץ ברחובות?

אם אין בסביבתכם איש מקצוע מומלץ, העיתון המקומי או אתרי האינטרנט שופעים במודעות פרסום של אינסטלטורים מהאזור, כדוגמת: אינסטלטור מומחה בחולון. במקרים אלה ראוי לבחון אם האינסטלטור הוא אכן מקצועי ומשתמש במכשור מתקדם, אם יש לו הסמכות והאם הוא נותן אחריות לתיקון שהוא מבצע.

אל תתפתו לבחור את אינסטלטור ברחובות שמציע לכם תיקון הבעיה בעלות הכי זולה, כי זה מעיד על שימוש באביזרים וחלקים זולים שיצריכו מכם בעתיד הלא רחוק קריאה חוזרת של אינסטלטור. יחד עם זאת, חשוב לוודא כי האינסטלטור מתחייב להחזיר את המקום לקדמותו לאחר שביצע את העבודה מבחינת תיקוני אריחים וחיפוי הקירות מחדש.

אינסטלטור ברחובות מאתר המובחרים

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור ברחובות, אינדקס האינסטלטורים המובחרים איגד מספר אינסטלטורים נותני שירות לרחובות. אתר המובחרים בחר את האינסטלטורים על פי רמת המקצועיות ומידת אמינותם. האתר מהווה כתובת עבור רבים למתן שירותי אינסטלציה וחוסך להם זמן באיתור אינסטלטורים לתיקון בעיית האינסטלציה אצלהם בדירה.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו