אינסטלטור בקרית אונו

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
אינסטלטור בקרית אונו

לייעוץ חינם: 054-931-3655

קריית אונו עיר במרכז הארץ הגובלת עם תל אביב. העיר משרתת כ 35,000 תושבים. הבנייה בקריית אונו היא לרוב, בנייני מגורים משותפים. בבניינים משותפים קיימת צנרת אינסטלציה משותפת לכל הבניין. יש לכך השפעה מבחינת תדירות בעיות אינסטלציה בבתים, לחץ המים בקומות הגבוהות, איכות המים הזורמים בברזים.  לכל תקלה מומלץ להתייעץ עם אינסטלטור בקריית אונו.

אינסטלטור בקרית אונו – אמין ומקצועי

בבניינים משותפים, בה הצנרת עוברת בין כל הקומות ומרכזת את הביוב למקור אחד משותף, קיימת ערבות הדדית בין השכנים לשמירה ותחזוקה נכונה של מערכת האינסטלציה. לדוגמה, אם שכן משליך דרך האסלה בביתו פסולת שאינה מתפרקת במים , כדוגמת מגבונים או תחבושות היגייניות ובדים שונים, אותה פסולת יכולה להיעצר בצנרת של הדירות התחתונות ובכך לגרום לסתימת ביוב הנובעת מהצנרת של השירותים לאחד השכנים מלמטה, מה שיצריך טיפול מקצועי של אינסטלטור בקריית אונו.

דוגמה נוספת, אם קיימת נזילה בצינורות הטמונים ברצפת השכן מלמעלה, תורגש דליפת מים ורטיבות בתקרת הדירה התחתונה. לכן, החשיבות של השלכת פסולת כבדה לשירותים או לפתחי הכיורים והאמבטיה יש לה חשיבות בגרימת נזקי אינסטלציה לבניין כולו.

אינסטלטורים נותני שירות באיזור קריית אונו: אינסטלטורים ברמת גן | אינסטלטורים בפתח תקווה

אינסטלטורים בקרית אונו – ותק של שנים

ישנם מספר דרכים לשמור על מערכת האינסטלציה. ישנן רשתות מתכת ששמים בכיור והן מונעות מלכלוך כבד לזרום לצנרת הביוב ולסתום אותה. את המתכת הזו ניתן לשים בכל פתחי המים בבית , כיור המטבח, כיור האמבטיה, מקלחונים ואמבטיות. אם בכל זאת נוצרה סתימה, ניתן לבדוק  האם אפשר לשאוב החוצה את הגורם המפריע ולהוציא אותו מהאסלה או הכיור כדי לאפשר זרימת מים חלקה יותר.

ישנו גם מוט קפיצי שמטרתו היא לדחוף את הגורם לסתימה קדימה לאזור בו הצנרת רחבה יותר. במקרים כמו סתימות באמבטיה, ניתן להשתמש בחומר הנקרא סודה קאוסטית, זהו חומר רעיל המכיל חומצה הממיסה את הלכלוך והשומן המפריעים למים לזרום לביוב. שימוש בחומר הזה מחייב זהירות שכן מדובר בחומצה.

אינסטלטור מומלץ בקרית אונו מאתר המובחרים

אם אתם צריכים אינסטלטור 24 שעות בקריית אונו, אינדקס האינסטלטורים המובחרים מספק לכם מבחר אינסטלטורים מקצועיים, נותני שירות לקריית אונו. כאן, באתר המובחרים האינסטלטורים נבחרו על פי רמת מקצועיותם ורמת האמינות שלהם במתן שירותי אינסטלציה. האתר מהווה כתובת לרבים אשר מחפשים אינסטלטורים מהאזור לטיפול יסודי במערכות האינסטלציה בביתם.

מחפשים אינסטלטור באיזור קרית אונו? אינדקס המובחרים נותן שירות לכל הארץ ואיזור קריית אונו והסביבה, כולל יישובים ומועצות:

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו