אינסטלטור בפתח תקווה

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
אינסטלטור בפתח תקווה

לייעוץ חינם: 054-931-3655

אינסטלטור בפתח תקווה זמין עבורכם לכל בעיה ביתית עם זמינות של 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים!

פתח תקווה היא עיר מרכזית גדולה. בעיר מרכזי מסחר ותעשייה רבים ובנייני מגורים מתחדשים. רוב הבנייה בעיר היא לגובה, נדיר למצוא בפתח קווה בתים צמודי קרקע. רוב מערכות האינסטלציה בעיר הן משותפות לבניינים. מרכזי התעשייה והמסחר מהווים גם מקור לעומס על תשתיות האינסטלציה בעיר והעירייה נדרשת לתחזוקה תכופה יותר של בורות הביוב ניקוז ובדיקות מים.

אינסטלטור בפתח תקווה מאתר המובחרים

בעיר ישנו מבחר מגוון של אינסטלטורים כאשר כל אחד מתמקצע בתחום ספציפי בענף האינסטלציה. ישנם אינסטלטורים בפתח תקווה המטפלים בבעיות אינסטלציה ציבוריות, כמו סתימת ביוב מרכזית, שאיבת בורות ביוב וכיו"ב, ויש אינסטלטורים אשר מתמחים במתן פתרונות ביתיים יותר, כמו נזילות, סתימות ביוב בדירה או בבניין המשותף, החלפת מתקנים סניטריים (כיורים, אסלות, ברזים, אמבטיות) וכיו"ב באתר שלנו תמצאו אינסטלטור בפתח תקווה מקצועי ואמין.

מערכת אינסטלציה בבית
מערכת אינסטלציה בבית

איך שומרים על מערכת האינסטלציה הביתית?

אפשר להימנע מקריאות חוזרות של אינסטלטורים לבית על ידי שמירה ותחזוקה נכונה של מערכת האינסטלציה בבית. אם לצינורות הביוב מגיעה פסולת גדולה שאינה מתפרקת במים, סביר להניח שהיא תגרום לסתימה בצנרת הביוב. לכן יש להימנע מהשלכת מגבונים או תחבושות היגייניות לאסלה, לשים בכיור מסננת לסינון של פסולת כבדה ולנקות את הפתחים באמבטיה משערות שנשרו. אם בכל מקרה נתקלתם בבעיה, מוזמנים לפנות לשירות של אינסטלטור בפתח תקווה דרך האתר, בנוסף ניתן להזמין שירות של אינסטלטור גם בקרבת פתח תקווה כמו: אינסטלטור בגבעתיים.

מחירון שירותי אינסטלטור מומלץ בפתח תקווה

עבודה מבוצעת עלות השירות הערות
ביקור של אינסטלטור בפ"ת 250 – 150 ₪ ביקור בשעות היום בלבד
פתיחת סתימה בסיסית בפתח תקווה 300 – 150 ₪ אמבטיה או כיור/ שירותים
החלפת ברז בפתח תקווה 250 – 150 ₪ לא כולל עלות החלקים
החלפת סיפון בפ"ת 300 – 200 ₪ פירוק והרכבת סיפון – ללא עלות החלקים
התקנת כיור מטבח 500 – 400 ₪ המחיר כולל את התקנת הכיור והסיפון – לא כולל עלות החלקים
התקנת אסלה 450 – 300 ₪ כולל התקנת מכל הדחה – לא כולל את עלות החלקים
פתיחת סתימת בביוב בפתח תקווה 700 – 400 ₪ המחיר כולל ניקוי ושטיפה עד לקו העירוני. קוטר צינור עד "6
 תיקון פיצוץ בצנרת גלויה בפ"ת 800 – 400 ₪ לא כולל עלות החלקים
  • המחירים הינם משוערים, לקבלת מחיר עדכני יש ליצור קשר עם אינסטלטור מומלץ בפתח תקווה מאתר המובחרים

אינסטלטור 24 שעות בפתח תקווה

אם בכל זאת נוצרה סתימה בצנרת המוליכה לביוב, הנה כמה פתרונות ביתיים שיכולים לשחרר את הסתימה מבלי שתיאלצו לקרוא לאינסטלטור מקצועי בפתח תקווה או אינסטלטור במרכז. ראשית, הקפידו להחזיק בביתכם פומפה או מוט קפיצי לשחרור סתימות. יכול מאוד להיות שתוכלו להוציא את הגורם המפריע לסתימה על ידי שימוש פשוט בעזרים אלה. המוט הקפיצי מוכנס לצנרת הביוב ובעזרת דחיפה גורר את הגורם המפריע לשפכים לזרום לצנרת רחבה יותר ובכך משחרר את הסתימה.

אינסטלטור בפ"ת לבעיה בצנרת

אם הכיור במטבח עולה על גדותיו, כנראה שיש לכלוך כבד שהצטבר בסיפון (הכוסית מתחת לצינורות הכיור) והצינורות גדושים בשומן ולכלוך כך שלא מתאפשר מעבר של מים. במקרה כזה, יש לפתוח בזהירות את הסיפון, כאשר מניחים דלי מתחתיו ולנקות אותו. לאחר מכן הקפידו להבריג חזרה עם הגומייה אשר תורמת לאטימות הצינורות ומונעת דליפת מים.

לסתימות באמבטיה אפשר להשתמש בחומר הנקרא סודה קאוסטית בזהירות רבה ועם כפפות, כי החומר מכיל חומצה שמטרתה לפרק את הלכלוך הסותם את מעבר של מים בצנרת לביוב.

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור בפתח תקוה, אינדקס האינסטלטורים המובחרים אסף מספר אינסטלטורים בפתח תקווה המתמחים במגוון תחומים בענף האינסטלציה. אתר המובחרים מהווה כתובת למציאת אינסטלטור לרבים ויכול לשרת גם אתכם.

אינדקס האינסטלטורים המובחרים נותן שירות מקצועי ואמין של אינסטלטורים גם באיזור פתח תקווה, ביישובים, קיבוצים ומועצות. איזורים נבחרים של אינסטלטורים בפתח תקווה:

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו