אינסטלטור בחולון

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
אינסטלטור בחולון

לייעוץ חינם: 054-931-3655

באתר המובחרים באינסטלציה תמצאו אינסטלטורים בחולון אמינים ומומלצים עם שירות 24/7. ככל הפרטים במאמר הקרוב שהכנו עבורכם:

אינסטלציה בחולון

חולון היא עיר מרכזית מבין הגדולות בארץ. העיר מונה קרוב ל 190,000 תושבים. תחזוקת מתקני האינסטלציה והתשתיות מים בעיר מתוחזקות ומנוהלות על ידי תאגיד המים "מי שקמה". שהוא תאגיד מים מבין הגדולים בארץ, כאשר חולון היא העיר הגדולה ביותר לה התאגיד נותן את שירותי תחזוקת המים והביוב.

אינסטלטור בעיר חולון אמין ואדיב

אספקת המים בעיר היא מאוד איכותית ומבוקרת מאוד על ידי תאגיד מי שקמה. בתחום הביוב, כל האיסוף הולכה והטיפול בשפכי הביוב מוזרם על ידי תחנת שאיבה אזורית אל השפד"ן. כמו כן, התאגיד הוא זה שמפקח על פינוי ובקרה של שפכי התעשייה בעיר. במידה ויש בעיה עמוקה בביוב מומלץ להיעזר בשירות של ביובית מומחה המספק שירות בנושא.

כשמחפשים אינסטלטור בחולון ניתן לראות כי יש מבחר שלם של אינסטלטורים נותני שירות בכל תחומי האינסטלציה. כיוון שרוב הבנייה בעיר היא לגובה בעיות אינסטלציה רבות נובעות ממערכת האינסטלציה המשותפת בבנייני מגורים. תאגיד מי שקמה דואג לבעיות האינסטלציה העירוניות כמו תפעול ביוביות, והוצאת שורשים המפריעים לקווי ביוב.

פתיחת סתימה בחולון
אינסטלטור לפתיחת סתימה בחולון

אינסטלטורים בחולון לפתיחת סתימות

סתימות בעיקר הם תוצאה של תחזוקת אינסטלציה בבית מוזנחת. חשוב לדעת כי על מנת לשמור על מעברי צינורות הביוב בבית פתוחים חשוב למנוע מפסולת כבדה להגיע אליהם. לדוגמה: אם הכיור במטבח איננו מוגן על ידי רשת שמונעת משאריות מזון גדולים יחסית להיכנס למעברי הביוב, הסיפון שמתחת לכיור מתמלא ולא מאפשר מעבר של המים המלוכלכים והשומן למערכת הביוב המרכזית.

לכן, חשוב להגן על יציאת המים מהכיור על ידי רשת ומדי פעם לרוקן ולנקות את הסיפון. גם הצנרת המוליכה מהשירותים  לביוב לא יכולה להוביל פסולת כבדה מדיי ומכאן שהשלכת מגבונים או תחבושות הגייניות או נייר שאינו מתפרק במים יכול לסתום את צנרת הביוב והשירותים יעלו על גדותיהם ולחייב התערבות של אינסטלטור מומחה. אותו הדבר באמבטיה או המקלחון. שם הגורם העיקרי לסתימות הוא הצטברות שיער שנשר הגורם לסתימה. במידה וקרתה תקלה שלא עוברת מומלץ להיעזר בשירות של אינסטלטור מקצועי בחולון.

מחירון שירותים נבחרים של אינסטלטור בעיר חולון

עבודה מבוצעת עלות השירות הערות
ביקור בסיסי של אינסטלטור בחולון 250 – 150 ₪ ביקור בשעות היום
פתיחת סתימה בסיסית בחולון 300 – 150 ₪ אמבטיה, כיור או שירותים
החלפת ברז בחולון 250 – 150 ₪ הרכבת ופירוק ברז בלבד
החלפת סיפון בחולון 300 – 200 ₪ פירוק והרכבת סיפון – ללא עלות החלקים
התקנת כיור מטבח 500 – 400 ₪ המחיר כולל את התקנת הכיור והסיפון – לא כולל את עלות החלקים
התקנת ניאגרה בחולון 300 – 200 ₪ לא כולל את עלות החלקים
התקנת כיור – ללא צנרת 350 – 300 ₪ לא כולל את עלות החלקים
התקנת אמבטיה וברז בחולון 1,000 – 700 ₪ לא כולל את עלות החלקים
  • המחירים הינם משוערים, לקבלת מחיר עדכני יש ליצור קשר עם אינסטלטור מומלץ מחולון מאתר המובחרים

אינסטלטור בחולון – חשוב לדעת:

מערכות אינסטלציה ישנות נוטות להיסתם ביתר קלות. חידוש הצנרת של האינסטלציה בבית יכול לשפר את לחץ המים בברזים, מניעת נזילות וכתמי רטיבות שעלולים להופיע בשל דליפת מים מצנרת שאינה אטומה מספיק.

אם אתם זקוקים לשירות של אינסטלטור יצאת צדיק בחולון, אינדקס המובחרים מהווה עבורכם כתובת לחיפוש האינסטלטור המתאים לבעיית האינסטלציה שלכם. חשוב לבחור אינסטלטור אמין בעל ידע מקצועי רחב שיכול לתקן אתת הבעיה בצורה יסודית ובאחריות.

אתר המובחרים מציע לכם שירותי אינסטלציה מגוונים שיכולים להינתן לכם על ידי בעלי מקצוע אמינים שנבחרו כאן באתר על פי יושרם ומידת המקצועיות שלהם.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו