אינסטלטור בבת ים

עד 25 דקות הגעה | שירות 24/7
אינסטלטור בבת ים

לייעוץ חינם: 054-931-3655

בת ים היא עיר מרכזית בארץ אשר קצב גדילת האוכלוסייה שבה גדל בצורה משמעותית משנה לשנה. בעשור האחרון בת ים צמחה ופיתחה מספר רב של פרויקטים חדשים למגורים. עיריית בת ים מספקת לתושביה שירותים עירוניים בצורה מאוד מוקפדת. תשתיות החשמל והמים בעיר מתוחזקות היטב במטרה לשפר את איכות החיים בעיר.

אינסטלטורים בבת ים – רק אמינים ומומלצים!

בשנת 2009 עיריית בת ים הקימה את תאגיד המים "מי בת ים" אשר מתפקד כגוף עסקי ודואג לספק לתושבי העיר את ניהול משק המים והביוב. התאגיד משקיע רבות בתחזוקה ראויה של מתקני מים והצנרת בעיר. בבת ים רוב התושבים גרים בבניינים גבוהים. אינסטלטורים בבת ים מורגלים לעבוד עם התשתיות החדשות ומכירים היטב את עבודת תאגיד מי בת ים.

אינסטלטור מקצועי בבת ים

בבת ים ניתן למצוא מבחר שלם של אנשי מקצוע וביניהם אינסטלטורים בבת ים ברמות מקצועיות שונות. רוב מערכות המים והביוב בעיר חדשות ולכן מומלץ לבחור אינסטלטור מקצועי ומוסמך כדי שלא יסב נזק למערכת האינסטלציה בבית. אינסטלטורים רבים מצוידים כיום במכשור מתקדם החוסך זמן עבודה ועלויות גבוהות.

בדיקת צנרת על ידי אינסטלטור בבת ים
בדיקת צנרת על ידי אינסטלטור בבת ים

אחד הקריטריונים לבחירת אינסטלטור בבת ים טוב שיבצע עבודה יסודית הוא לוודא כי הוא אכן עושה שימוש בעבודתו בכלים חדשים כמו החדרת סיב אופטי לצנרת לצורך איתור מקום הנזילה. כדאי תמיד לקחת מספר הצעות מחיר ממספר אינסטלטורים ועל פיהן לקבל אינדיקציה לגבי טווח המחירים המוצע לתיקון התקלה. במידה ואתם צריכים אינסטלטור באיזות בת ים ניתן לקחת שירות של אינסטלטור בחולון שיתן את השירות הזה.

מחירון שירותי אינסטלטור בעיר בת ים

עבודה מבוצעת עלות השירות הערות
ביקור בסיסי של אינסטלטור בבת ים 250 – 150 ₪ ביקור בשעות היום
פתיחת סתימה בסיסית בבת ים 300 – 150 ₪ אמבטיה או כיור/ שירותים
התקנת כיור מטבח בבת ים 500 – 400 ₪ המחיר כולל את התקנת הכיור והסיפון – לא כולל את עלות החלקים
החלפת סיפון בבת ים 300 – 200 ₪ פירוק והרכבת סיפון – ללא עלות החלקים
החלפת ברז 250 – 150 ₪ הרכבת ופירוק ברז – לא כולל את עלות החלקים
התקנת ניאגרה בבת ים 300 – 200 ₪ מחיר התקנה בלבד
התקנת אמבטיה בבת ים 1,000 – 700 ₪ לא כולל את עלות החלקים
  • המחירים הינם משוערים, לקבלת מחיר עדכני יש ליצור קשר עם אינסטלטור מומלץ מבת ים מאתר המובחרים

אינסטלטור בבת ים מאתר המובחרים

אינדקס האינסטלטורים המובחרים מציע לכם מבחר של אינסטלטורים אשר נבחרו בהתאם למקצועיותם לוותק המקצועי שלהם ולהגינותם במחיר. אם אתם מחפשים אינסטלטור בבת ים , אתר המובחרים ישמש עבורכם ככתובת לקבלת שירות מאינסטלטור מקצועי ואמין.

למה לבחור באינדקס המובחרים?

אינסטלטורים שנבדקו ואושרו